سلامت و زیبایی

پاک کردن لاک اکلیلی

پاک کردن لاک اکلیلی

کردن لاک اکلیلی - پاک کردن لاک اکلیلی

سلام خدمت دنبال کنندگان مجله اینترنتی پابزی خدمت شما هستیم با مقاله ی جدید در مورد پاک کردن لاک اکلیلی آن. همانطور که میدانید لاک اکلیلی در بین خانم ها بسیار محبوب است و از آن به ویژه در مهمانی ها استفاده میکنند. لاک اکلیلی به ناخن ها جلوه ی ویژه ای میدهد اما پاک کردن آن کمی دشوار است و باعث شده که عده ای به طور کل از زدن لاک اکلیلی منصرف شوند. در این مقاله روش های مختلف پاک کردن لاک اکلیلی را به شما توضیح میدهیم.

لاک اکلیلی برای ما استایلی بسیار شیک و جذاب میسازد و باعث درخشش ما میشود. مثلا هنگامی که نمیخواهیم از جواهرات زیادی استفاده کنیم لاک اکلیلی میتواند جایگزین مناسبی برای درخشش ما شود. از دیگر ویژگی های لاک اکلیلی این است که دوام بالایی دارد در حالیکه لاک معمولی دوام ۳ الی ۵ روزه دارد.

های پاک کردن لاک ناخن اکلیلی - پاک کردن لاک اکلیلی

روش های پاک کردن لاک ناخن اکلیلی

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله رنگ های زمستانی ناخن نیر دیدن کنید.

 

۱. استفاده از پنبه های توپی آغشته به محلول پاک کننده :

برای پاک کردن لاک ناخن اکلیلی با پنبه های توپی لازم است که پنبه توپی را کاملا آغشته به محلول پاک کننده کنید زیرا اگر کمی آغشته کنید تاثیر چندانی ندارد. سپس پنبه را به مدت چند ثانیه روی ناخن خود نگه دارید تا لاک خیسانده و کاملا حل شود. هر زمان که پنبه خشک شد ، پنبه ی دیگری برداشته و مجددا این عمل را تکرار کنید تا کاملا اکلیل ها به پنبه بچسبند

ناخن ها در محلول پاک کننده - پاک کردن لاک اکلیلی
خیساندن ناخن ها در محلول پاک کننده

۲. خیساندن ناخن ها در محلول پاک کننده :

راه دیگر برای پاک کردن لاک اکلیلی خیساندن ناخن ها در ظرفی حاوی محلول پاک کننده است. برای انجام این عمل ابتدا در یک ظرف به مقدار لازم محلول پاک کننده بریزید و ناخن هایتان را در ظرف فرو کنید. بگذارید ناخن هایتان به خوبی خیس بخورد تا اکلیل ها حل شوند. در انتها اگر هنوز مقداری از لاک روی ناخن هایتان باقی ماند میتوانید با پنبه ای حاوی محلول پاک کننده آن را پاک کنید.

از فوم های لاک پاک کن - پاک کردن لاک اکلیلی
استفاده از فوم های لاک پاک کن

۳. استفاده از فوم های لاک پاک کن :

فوم یا پد های لاک پاک کن که وسط آن ها سوراخی دارد نیز برای پاک کردن لاک اکلیلی مناسب هستند. انگشتتان را داخل فوم فرو برده و لاک ناخن خود را پاک کنید. فوم های لاک پاک کن توانایی ذخیره ی محلول پاک کننده ی بیشتری نسبت به پنبه های توپی دارند و از این رو مناسب لاک اکلیلی هستند.

از استون ، توپ پنبه و فویل آلومینیمی - پاک کردن لاک اکلیلی
استفاده از استون ، توپ پنبه و فویل آلومینیمی

۴. استفاده از استون ، توپ پنبه و فویل آلومینیمی :

در این روش شما نیاز به استون ، توپ پنبه و فویل آلومینیمی دارید. اگر فویل آلومینیمی در اختیار ندارید میتوانید به جای آن از کش موی لاستیکی استفاده کنید. روش کار به این صورت است که ابتدا توپ پنبه را به استون آغشته کنید سپس پنبه را روی ناخنتان گذاشته و فشار دهید. فویل را محکم دور انگشت و ناخن خود بپیچید به طوری که توپ پنبه جا به جا نشود و کاملا روی ناخن شما قرار گیرد.

پس از ۵ دقیقه فویل و توپ پنبه را از ناخنتان جدا کنید. این کار را با فشار انجام دهید تا مقدار زیادی از لاک اکلیلی نیز به توپ پنبه بچسبد و جدا شود. اگر هنوز مقداری لاک روی ناخن هایتان باقی مانده بود ، پنبه ی دیگری را به استون آغشته کنید و باقی مانده ی لاک را پاک کنید‌.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله پاک کردن انواع لکه از روی جین نیر دیدن کنید.

 

روی ناخن - پاک کردن لاک اکلیلی
لاک روی ناخن

توجه : اگر مقداری لاک روی ناخن هایتان مانده بود و به هیچ وجه پاک نشد ، کاسه کوچکی را پر از استون کنید و ناخن هایتان را حدود ۲ دقیقه در استون قرار دهید سپس با پنبه باقی مانده ی لاک را پاک کنید‌. پس از انجام این مراحل از کرم مرطوب کننده ی دست استفاده کنید تا پوستتان آسیب نبیند.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله آموزش پاک کردن لکه روی چرم نیر دیدن کنید.

چگونه لاک شاین را پاک کنیم – نحوه پاک کردن لاک الکلیلی از روی ناخن

ویدیو پاک کردن لاک اکلیلی

ویدیو راه حل جدید برای پاک کردن لاک اکلیلی
ویدیو آموزش پاک کردن لاک اکلیلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا