مد و پوشاک

گوشواره مناسب مدل مو

گوشواره مناسب مدل مو

مناسب مدل مو - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل مو

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همراهان بخش مجله ای سایت پابزی امروز قصد داریم تا شما را برای ست کردن گوشواره و مدل مو راهنمایی کنیم با ما همراه شوید با گوشواره مناسب مدل مو.

اکسسوری ها همواره جزو جدا نشدنی از استایل اشخاص به حساب می آیند. گوشواره یکی از این اکسسوری های پر طرفدار و کاربردی است. می توان گفت در یک حالت کلی نحوه استفاده از این اکسسوری به شکل صورت و طول گردن شخص برمیگردد. اما شما می توانید بر حسب مدل مو نیز آن را انتخاب کنید تا ظاهر خود را زیبا و جذاب تر کنید.

انواع گوشواره مناسب با مدل مو

مناسب مدل موی کوتاه و یا پسرانه - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی کوتاه و یا پسرانه

گوشواره مناسب موی کوتاه و یا پسرانه

مدل موی کوتاه یکی از مدل هایی است که امروزه به وفور دیده می شود. در یک جمع بندی کلی می توان گفت موهای بالاتر از شانه تا مدل موهای پسرانه در این دسته قرار می گیرند. می توان از ویژگی های این مدل مو به قاب بندی مناسب اجزای صورت اشاره کرد. در این مدل مو همانطور که مشخص است گوشواره بیشتر خود را نشان می دهد و فرصت مناسبی است تا با یک انتخاب هوشمندانه جذابیت خود را بیشتر کنید.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله انتخاب گوشواره مناسب فرم صورت نیر دیدن کنید.

 

شاید این تصور برایتان پیش بیاید که نباید از گوشواره های بزرگ و جلوه دار در این مدل استفاده کنید اما این فکر اشتباهی است. این مدل مو با گوشواره های بزرگ زیباتر بنظر خواهد رسید. گوشواره هایی مانند میخی، قایقی، لاله گوش، کریستالی و یا الماس می توانند گزینه های بسیار مناسبی باشند. در انتخاب گوشواره رنگ موی خود را هم در نظر بگیرید و فرضاً اگر رنگ موهای سرد و تیره دارید گوشواره نقره ای و سبک تر ، اگر رنگ موهای قهوه ای روشن و یا هایلایت دارید رنگ های طلایی گزینه مناسبی به نظر می رسند.

مناسب مدل مو رو به پایین - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل مو رو به پایین

گوشواره مناسب مدل مو رو به پایین

شما می توانید برای مدل مو رو به پایین از گوشواره هایی میخی استفاده کنید. در صورتی که گوش شما سوراخ های زیادی دارد می توانید با لایه بندی کردن آن یک مجموعه زیبا و به شکل ستونی  از گوشواره های روگوشی و میخی ایجاد کنید. برای بیشتر نمایان شدن گوشواره های میخی شما می توانید از سنگ های قیمتی هم استفاده کنید. از جمله این سنگ ها می توانیم به مروارید و اونیکس سیاه و سفید اشاره کنیم.

مناسب مدل موی یک طرفه یا آبشاری - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی یک طرفه یا آبشاری

گوشواره مناسب مدل موی یک طرفه یا آبشاری

مدل موی یک طرف یک مدل ساده و شیک به حساب می آید‌. جذاب ترین پیشنهاد برای اینگونه مدل مو، گوشواره های آویز اشک بلند سنگی است. گوشواره های کلاسیک و ساده هم گزینه های مناسبی هستند. دقت کنید که برای این مدل مو باید از انتخاب گوشواره های بیش از اندازه بلند به دلیل کشیده تر نشان دادن صورت پرهیز کنید. همچنین شما می توانید این گوشواره ها را با رنگ لباس و یا چشم خود ست کنید‌.

مناسب مدل موی بلند تا روی شانه - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی بلند تا روی شانه

گوشواره مناسب موی بلند تا روی شانه

وقتی موی شما تا روی شانه است، خط مشخصی روی شانه شما ایجاد می کند. این خط یک اصل کلی در ارتباط با طول و اندازه گوشواره به شما می دهد. در این مدل شما می توانید از گوشواره های بزرگ و رنگی استفاده کنید. دقت کنید که گوشواره ها از خط شانه عبور نکنند. گوشواره های آویزی دایره ای و لوستر مانند می تواند برای این مدل مو مناسب باشد. در کل بهتر است برای این مد مول گوشواره هایی را به کار ببرید که فضای اطراف صورت شما را به همراه موهایتان تحت پوشش قرار دهد.

مناسب مدل موی گوجه ای جمع شده - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی گوجه ای (جمع شده)

گوشواره مناسب مدل موی گوجه ای (جمع شده)

مدل موی گوجه ای برای مراسم های رسمی بسیار پرطرفدار است. به این مدل مو دم خرگوشی هم گفته می شود. در این مدل فاصله بین گوش و شانه شما زیاد است و گوش های شما بسیار نمایان می شوند‌. یکی از انتخاب های مناسب شما می تواند گوشواره های اشکی باشد. گوشواره های بلند و ظریف به دلیل آن که باعث تعادل میان مدل مو و گردن شما می شود می تواند گزینه ای ایده آل باشد.

مناسب مدل موی فر - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی فر

گوشواره مناسب برای موی فر

یکی از چالش هایی که ممکن است مدل موی فر برای اشخاص به هنگام استفاده از گوشواره ایجاد کند گیر کردن مو به آن است. شاید در نگاه اول پیدا کردن گوشواره مناسب برای این مدل مو چالش برانگیز بنظر برسد. با این حال گوشواره های میخی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد که مشکلی هم ایجاد نخواهد کرد. اگر شما به دنبال مدل دیگری هستید گوشواره های حلقه ای ساده هم مناسب هستند و ترکیب جذابی با حلقه های موی فر ایجاد می کنند. همچنین شما می توانید طیف وسیعی از اندازه گوشواره های حلقه ای را انتخاب کنید‌. از جمله این گوشواره ها می توانیم به حلقه ای چکش کاری شده و یا براق اشاره کنیم.

مناسب مدل موی شینیون - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی شینیون

گوشواره مناسب مدل موی شینیون

در مدل شینیون هم فضای زیادی بین گوش و شانه وجود دارد و گوشواره به خوبی نمایان می شود. گوشواره های حلقه ای طرح دار و یا ایستاده می توانند گزینه هایی ایده آل باشند‌. در هنگام استفاده از گوشواره های حلقه ای یادتان باشد که گوشواره باید به سمت جلو بوده و به سمت طرفین خم نشده باشد. همچنین گوشواره های بلند و باریک هم گزینه های مناسبی هستند‌.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله با لباس خود چه زیورآلاتی استفاده کنم نیر دیدن کنید.

 

مناسب مدل موی دم اسبی - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی دم اسبی

گوشواره مناسب مدل موی دم اسبی

برای انتخاب گوشواره مناسب این مدل مو تقریباً همه شاخصه ها به طول موی شما بستگی دارد. اگر مدل موی دم اسبی شما بلند است و آن را بالا سر می بندید با گوشواره های بلند ست کنید. گوشواره های حلقه ای بزرگ هم می توانند انتخاب مناسبی باشند. اگر موهای خود را پشت سر می بندید گوشواره های میخی کوچیک از جنس الماس و یا سنگ های قیمتی گزینه مناسی هستند.

مناسب مدل موی نیمه جمع شده - گوشواره مناسب مدل مو
گوشواره مناسب مدل موی نیمه جمع شده

گوشواره مناسب مدل نیمه جمع شده ( نصف باز و نصف بسته )

مدل موی نیمه جمع یکی از مدل هایی است که بسیار زنانه و جذاب بوده و چهره شما را در مرکز توجه قرار می دهد. یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای این مدل مو گوشواره های میخی با نگین های کریستالی و یا سنگ های قیمتی هستند. دقت کنید از انتخاب گوشواره های بزرگ، شلوغ و یا رنگارنگ در کنار این مدل مو پرهیز کنید.

بندی و نکات پایانی گوشواره مناسب مدل مو - گوشواره مناسب مدل مو
جمع بندی و نکات پایانی گوشواره مناسب مدل مو

جمع بندی و نکات پایانی گوشواره مناسب مدل مو

به یاد داشته باشید راز هماهنگی گوشواره با مدل موهای شما در تعادل بین مدل مو و فرم صورت است.

در هنگام انتخاب گوشواره هایی با سنگ مناسب رنگ چشم و مو را مد نظر قرار دهید.

سبک شخصی را فراموش نکنید. شما می توانید برای ایجاد تفاوت علاقه خود را هم مد نظر قرار دهید و ظاهری متفاوت ایجاد کنید.

گوشواره مناسب مدل مو – ست کردن گوشواره و مدل مو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا