مد و پوشاک

کفش کالج چیست

کفش کالج چیست ؟

کفش کالج چیست
کفش کالج چیست

سلام امروز از مجله فروشگاه اینترنتی پابزی خدمت شما هستیم با مقاله کفش کالج چیست افراد زیادی به دنبال راحتی در پوشیدن کفش ها هستند کفش های کالج از این نوع کفش ها هستند که آنها را می توانید به راحتی بپوشید و به راحتی از پا در بیاورید این کفش ها دارای ویژگی های خاصی هستند که به استایل شما جذابیت زیادی می‌دهد تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

در این مقاله قصد داریم تعدادی از انواع کالج ها را خدمت شما معرفی کنیم همچنین به شما در ست کردن کفش های کالج با استایل های لباس های متفاوت کمک کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب در خرید کفش کالج را داشته باشید.

بگذارید با این سوال که کفش کالج چیست شروع کنیم کفش کالج کفشی است که کفی تخت دارد یا پاشنه آن بسیار کوتاه است به همین دلیل شما میتوانید این کفش را با انواع استایل های مختلف ست کنید بیشتر کالج های تولید شده از جنس چرم و نبوک هستند که دلیل این طراحی استفاده آنها برای انواع مکان های مختلف می باشد.

 آشنایی با کفش کالج
آشنایی با کفش کالج

سه ویژگی اصلی کفش های کالج

  • کالج ها کفش هایی بدون بند هستند اما در تعدادی محدودی از آنها می‌توانید کالج‌های بندار نیز پیدا کنید
  • به طور کلی کالج‌ها پاشنه تخت دارند که یکی از ویژگی های مهم این کفش ها به حساب می آید
  • جنس اصلی این کفش ها چرم یا نبوک میباشد که دلیل استفاده از آن را در بالا توضیح دادیم

کفش کالج با چه شلواری ست میشود

کالج ها می توانند با انواع مختلفی از شلوارها ست شود به دلیل طراحی های جذاب و پاخور عالی این کفش ها یکی از انواع کفش هایی هستند که با انواع شلوار ها ست می شوند شما میتوانید این کفش ها را با شلوارهای جین و یا پارچه ای ست کنید.

چگونه کالج بپوشیم
چگونه کالج بپوشیم

چگونه کالج بپوشیم

یکی از اختلاف نظرهای بزرگ بین کالج پوشان فشن پوشیدن‌جوراب یا نپوشیدن آن در استفاده از این کفش هاست تعداد زیادی از افراد کالج ها را بدون جوراب می پوشند زیرا جذابیت خاص خود را دارد ولی شما میتوانید با جورابهای کالج کفش های کالج را بپوشید که جذابیت خاصی به پای شما می دهند.

جورابهای کالج را میتوانید از مغازه های مختلف و همچنین خرازی ها تهیه کنید و همچنین می توانید خرید آنلاین جوراب را نیز تجربه کنید در خرید آنلاین میتوانید جوراب ها را با هم مقایسه و بهترین و مناسب ترین جوراب با سلیقه خود را خرید کنید.

 کفش لوفر چیست
کفش لوفر چیست

ست کردن کالج با لباس های مختلف

برای داشتن یک استایل جذاب همراه با کفشهای کالج بهتر است ابتدا اجزای دیگر استایل تان را به درستی انتخاب کنید سپس می توانید یک جفت کالج چرمی شیک را همراه استایل تان به پا کنید کالج ها می توانند با انواع لباس های شما از جمله لباس های مجلسی و لباس های اسپورت ست شوند.

ست کردن کالج با تیپ اداری

برای ست کردن کفش های کالج با تیپ اداری خود فقط کافیست یک جفت کالج چرم ای تیره جذاب بخرید سپس میتوانید این کفش را با انواع لباسهای اداری ست کنید توجه کنید کفش های تیره تر برای لباس های اداری بهتر هستند زیرا ظاهر رسمی تری دارند.

 چند نکته در خصوص کفش کالج
چند نکته در خصوص کفش کالج

ست کردن کالج با تیپ اسپرت

برای ست کردن کفش های کالج با تیپ اسپرت خودتان می توانید یک شلوار جین ساده به همراه یک تیشرت یا یک پیراهن دکمه دار به تن کنید همچنین برای جذاب شدن استایل تان می توانید از روی تیشرت خود پیراهن دکمه دار را بپوشید و دکمه‌های آن را باز بگذارید این استایل برای کفش های کالج همیشه جواب می دهد.

به کفشهای کالج لوفر نیز می‌گویند کفش های کالج جزوی از کفش های اسپرت مردانه هستند که هم برای آقایان و هم برای خانمها تولید می‌شوند این کفش ها را برای استفاده های روزانه میخریم کالج‌ها مخصوص فصل بهار و تابستان اند و در بین جوانان طرفداران بسیار دارند.

همانطور که گفتیم کفشهای کالج بند ندارند و لازم نیست برای پوشیدن آنها زمان زیادی را صرف کنید یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش سبک بودن آن می‌باشد البته همواره در خرید کفش کالج به جنس کفش ها توجه کنید وگرنه اصلاً مناسب پیاده روی های طولانی نیستند.

کفش کالج چرم یا پارچه ای
کفش کالج چرم یا پارچه ای

کفش کالج چرم یا پارچه ای

توجه کنید در خرید کفش های کالج اینکه کفش شما پارچه باشد یا چرمی اهمیت ندارد باید به سلیقه خود توجه کنید و کفشی مطابق با سلیقه خودتان بخرید اما کفش های کالج چرم جذابیت بیشتری نسبت به کفش های کالج پارچه ای دارند.

شلوارهای پارچه ای با انواع رنگهای مختلف به خوبی با کفش های کالج ست میشوند همچنین تا جایی که می توانید از پوشیدن کفش های کالج با جوراب های ساق بلند اجتناب کنید زیرا این کفش ها با جوراب های بلند استایل جذابی ندارند.

 هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید
هر آنچه باید در مورد کفش کالج بدانید

چگونه کفش کالج مناسب انتخاب کنیم

  • جنس کفش کالج را مطابق با موقعیتی که قرار است در آن از این کفش را استفاده کنید انتخاب کنید
  • کفش های کالج ورنی اغلب برای موقعیت های رسمی بسیار مناسبند و در کنار آنها کفش های کالج کتان بیشتر مناسب فصل بهار و تابستان هستند
  • در فصول سرد به دنبال جنس های ضخیم تر کفش های کالج مانند جنس چرم باشید
  • برای کالج خود به دنبال رنگ های خنثی باشید یادتان باشد رنگ‌های خنثی را می توانید با انواع مختلف لباس ها ست کنید برای مثال رنگ قهوه ای یا خاکستری یک رنگ خنثی می باشد همچنین رنگ سیاه یکی از بهترین رنگ های خنثی است
  • ولی اگر به دنبال کمی تنوع در خریدهای خود هستید رنگ‌هایی مانند سرمه ای و زرشکی می توانند از بهترین رنگها برای ست کردن با لباس های شما باشد رنگ هایی مانند سبز یشمی و آبی کمرنگ نیز برای استایل های روزمره بسیار جذاب اند.
  • یادتان باشد جنس کفشی که می‌خرید ارتباط مستقیمی با دوام آن دارد پس در انتخاب جنس کفش خود دقت کنید.
کالج چرمی یا کتان
کالج چرمی یا کتان

کالج چرمی یا کتان

در مقاله کفش کالج چیست قصد داریم شما را در انتخاب کفش کالج چرمی یا کتان راهنمایی کنیم بهترین نوع کفش های کالج جنس های چرمی هستند زیرا جذابیت خاصی دارند همچنین بعد از کثیف شدن با یک دستمال مرطوب می توانید آنها را به سرعت تمیز کنید و از دیگر مزایای جنس چرم این است که می توانید آن را در انواع موقعیت های رسمی و غیررسمی بپوشید و همچنین جنس چرمی با انواع لباسهای پارچه‌ای و لباسهای جین به راحتی ست میشود

شما می توانید برای استفاده روزمره از کفش های کالج استفاده کنید کفش های کالج از آن دسته از کفش‌ها هستند که به راحتی قابلیت استفاده در محیط های رسمی و غیررسمی را دارند از کالج ها می توانید برای شرکت در دورهمی ها رفتن به سینما و حتی پیاده روی های کوتاه مدت استفاده کنید

 چگونه کالج بپوشیم
چگونه کالج بپوشیم

کفش های کالج با کاپشن های اسپرت رابطه خوبی دارند و به راحتی با هم ست میشوند اما برای ست کردن کفش های کالج با کاپشن توجه کنید رنگ کفش ها با رنگ کاپشن به هم نزدیک باشد و جذابیت استایل شما را دوچندان کند.

کفش های کالج یک کفش فصلی به حساب می آید و بیشتر مناسب فصل بهار و تابستان هستند به دلیل اینکه کفش های کالج با جوراب های بلند ظاهر خوبی ندارند در زمستان استفاده از آنها بسیار دشوار خواهد بود.

قیمت کفش های کالج
قیمت کفش های کالج

قیمت کفش های کالج

کفش های کالج با توجه به تولید شدن آنها در داخل کشور و همچنین خارج از کشور قیمت های متفاوتی دارند کفش های تولید شده در داخل کشور از قیمتهای منصفانه برخوردارند با توجه به اینکه این کفش ها فصلی هستند و شما قرار است آنها را برای فصل بهار و تابستان بپوشید بهتر است از برندهای ایرانی تهیه کنید زیرا قیمت کمتر در مقابل کیفیت بالا را به شما هدیه می دهد.

تاریخچه کفش های کالج
تاریخچه کفش های کالج

تاریخچه کفش های کالج

نام کفشهای کالج معمایی هزار توست افرادی که معتقدند نام این کفشها از برندی قدیمی به همین نام می باشد که برای اولین بار حدود سالهای ۶۷ و ۶۸ وارد ایران شده است اما عده ای معتقدند وقتی کفشی انتخاب اول دانشجوها باشد نامش هم کالج است

اگر سری به بازار کفش این روزها بزنید می توانید انواع مختلف کالج ها را در فروشگاه های اینترنتی و مغازه های فروش کفش ببینید کالج های زنانه و مردانه این روزها در بازار فراوانند

کالج ها در گذشته کفش های کاربردی و راحت بودند اما امروزه به لطف خلاقیت طراحان کفش حتی در مهمانی ها و مراسم های رسمی میتوانید از کفشهای کالج استفاده کنید اما یادتان باشد بر اساس قوانین نانوشته خوش پوشی در مهمانی های رسمی به سراغ کالج های ورنی چرم بروید.

مزایای کفش های کالج
مزایای کفش های کالج

مزایای کفش های کالج

تا به اینجا از مزایای کفش های کالج برای شما زیاد گفتیم راحتی در پوشیدن و از پا خارج کردن این کفش ها ،ست شدن آنها با انواع لباس های مختلف و همچنین مناسب بودن این کفش ها برای فصل های تابستان، بهار و پاییز از مزایای اصلی کفش های کالج اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا