مد و پوشاک

لباس ضروری زمستانی برای آقایان

لباس ضروری زمستانی برای آقایان

لباس ضروری زمستانی برای آقایان
لباس ضروری زمستانی برای آقایان

سلام خدمت همراهان گرامی بخش مجله ای پابزی ، امروز قصد داریم برخی از لباس هایی که می توان گفت برای آقایان در فصل زمستان ضروری هستند را معرفی کنیم با ما همراه شوید با لباس ضروری زمستانی برای آقایان

هر فصل آب و هوای خاص خودش را دارد و به هنگام فرا رسیدن هر یک از آن ها لازم است لباس مناسبی به تن کرد. در کنار این موضوع خوش پوش بودن یکی از دغدغه های آقایان است. بعضاً آن ها لباس هایی خریداری می کنند که کاربرد چندانی ندارند. با انتخاب لباس مناسب می توانید استایل های روزمره خوبی بچینید. در ادامه به معرفی برخی لباس هایی که این دو فاکتور را در کنار هم در فصل زمستان برای شما به ارمغان می آورند می پردازیم.

پلیور زمستانی مردانه
پلیور زمستانی مردانه

پلیور زمستانی مردانه

این لباس می تواند به دلیل ویژگی هایی که دارد یکی از انتخاب های همیشگی شما برای فصل زمستان باشد. در این فصل به دلیل سرمای طاقت فرسای آن توصیه می کنیم پلیوری انتخاب کنید که جنس پشمی داشته باشد، این کار باعث می شود بدن شما گرم بماند. در انتخاب پلیور به ابعاد گردنتان دقت داشته باشید تا در هنگام خرید پلیوری که یقه مناسبی دارد انتخاب کنید. اگر اضافه وزن دارید از خرید مدل هایی که باعث بیشتر دیدن شدن اندازه شما می شود نظیر مدل کرکی و پرحجم خودداری کرده، مدل های ساده تری انتخاب کنید. همچنین رنگ هایی که می توانید در انتخاب پلیور برای خوش پوشی مد نظر داشته باشید عبارت اند از ؛ طوسی ، شیری ، سرمه ای ، دودی

شلوار جین به رنگ تیره
شلوار جین به رنگ تیره

شلوار جین به رنگ تیره

انتخاب شلوار جینی به رنگ تیره در فصل زمستان می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. یکی از دلایل آن سرمای هوا است، انتخاب این گونه رنگ ها به دلیل انعکاس کم نور آفتاب باعث می شود گرمای بیشتری حس کنید. دلیل بعدی آن است که انتخاب رنگ روشن باعث می شود شلوار زودتر کثیف شود. اگر شما اندام لاغری دارید پیشنهاد می کنیم از پوشیدن شلوار جین چسبان خودداری کنید و در عوض شلوار جین راسته تیره رنگ انتخاب کنید. همچنین اگر دارای اضافه وزن هستید و پاهایتان بزرگ است برای لاغرتر نشان دادن آن از شلوارهای جینی با رنگ نوک مدادی و یا سرمه ای استفاده کنید. شما می توانید این شلوار را با یک کاپشن و نیم بوت مشکی ست کنید.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله نکات مهم انتخاب شلوار جین مردانه نیر دیدن کنید.

 

پالتو مردانه
پالتو مردانه

پالتو مردانه

یکی از لباس هایی که به بهبود استایل شما در فصل زمستان کمک می کند پالتو می باشد. این لباس به روز بوده و شما می توانید در موقعیت های رسمی و نیمه رسمی از آن استفاده کنید. پالتوهایی که جنس پشمی دارند از گرمایش مناسبی برخوردار هستند. شما می توانید آن را با یک نیم بوت ست کرده و یا از روی ژاکت بپوشید.

کاپشن کلاه دار مردانه
کاپشن کلاه دار مردانه

کاپشن کلاه دار مردانه

این کاپشن در فصل زمستان رایج است و شما می توانید در استایل های روزمره و غیر رسمی آن را به کار ببرید. در هنگام خرید می توانید کاپشنی را مد نظر قرار دهید که داخل و یا دور کلاه آن خزدار باشد، وجود خز باعث گرمایش صورت و بدن شما می شود.

ژاکت بافت مردانه
ژاکت بافت مردانه

ژاکت بافت مردانه

ژاکت و پلیور از نظر ظاهری تقریباً مشابه هستند با این تفاوت که ژاکت یقه باز و پلیور یقه بسته است.

انتخاب دیگر شما می تواند یک ژاکت بافت باشد. شما می توانید با افزودن لباس های دیگر به آن استایلی مناسب بسازید. این ژاکت ها از گرمایش مناسبی برخوردار هستند و در زمان خرید باید دقت کافی به لطافت الیاف آن داشته باشید تا دچار خارش پوست نشوید. هنگام خرید راحتی و تناسب ابعاد لباس با بدن خودتان را حتماً در نظر بگیرید.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله انتخاب لباس مردانه با توجه به رنگ پوست نیر دیدن کنید.

 

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه

شاید شما هم تمایل داشته باشید از کت و شلواری مخصوص فصل زمستان استفاده کنید. به همین منظور می توانید کت و شلوارهایی انتخاب کنید که جنس پشمی دارند و کمی ضخیم تر هستند.

نیم بوت و یا بوت مردانه
نیم بوت و یا بوت مردانه

نیم بوت و یا بوت مردانه

در آب و هوای زمستانی که با بارش برف و باران همراه است انتخاب یک نیم بوت و یا بوت کار هوشمندانه ایست. از بین این دو مدل کفشی را انتخاب کنید که جنس رویه محکمی داشته باشد. جنس داخل کفش اگر کرک باشد می تواند به گرمایش بیشتر پای شما کمک کند. همچنین بهتر است دارای یخ شکن باشد تا از سر خوردن شما بر روی یخ جلوگیری کند. انتخاب رنگ تیره به دلیلی که پیش تر گفته شد می تواند گزینه مناسبی باشد. اگر از بوت خوشتان نمی آید کفش هایی از جنس جیر و چرم می توانند گزینه بعدی باشند.

انتخاب کلاه پشمی
انتخاب کلاه پشمی

انتخاب کلاه پشمی

کلاه های پشمی به دلیل آن که گرمای سر را به خوبی نگه میدارند انتخاب ایده آلی برای فصل زمستان به حساب می آیند. هر چند آقایان شاید از این کلاه به دلیل آنکه وزن سنگینی دارد و یا باعث بهم خوردن مدل مو می شود خوششان نیاید. اما شما می توانید با دقت در انتخاب این نوع کلاه استایل مناسبی بسازید. همچنین دقت کنید کلاه هایی که از مواد مصنوعی و یا نایلون تولید شده اند را انتخاب نکنید، زیرا این کلاه ها باعث بالا رفتن تعریق سر شده و احتمال سرماخوردگی را افزایش می دهند.

دستکش چرم و یا بافتنی مردانه
دستکش چرم و یا بافتنی مردانه

دستکش چرم و یا بافتنی مردانه

یکی دیگر از اکسسوری های مناسب فصل زمستان که کمتر مورد توجه آقایان قرار می گیرد دستکش می باشد. شاید یکی از دلایل آن این باشد که با وجود دستکش سخت می توان از گوشی همراه استفاده کرد. پیشنهاد ما به شما این است که یک جفت دستکش چرم و یک جفت دستکش بافت به شکل معمولی و یا از مدل هایی که سر انگشتان آن ها جدا می شوند خریداری کنید. دستکش های چرم می تواند به ارتقاع استایل شما کمک کند و حالت رسمی و کلاسیک دارد، همچنین از گرمایش بسیار مناسبی برخوردار است. دستکش هایی با جنس بافت برای مواقع غیر رسمی مناسب است. اگر از آن مدلی که گفته شد در بازار پیدا کردید خریداری کنید چرا که در هنگام استفاده از گوشی همراهتان راحت تر خواهید بود.

شال گردن مردانه
شال گردن مردانه

شال گردن مردانه

شال گردن مورد انتخابی بعدی ما می باشد که از نفوذ سرما به گردن شما جلوگیری می کنید. این اکسسوری می تواند بخشی از استایل زمستانه شما باشد که منجر به تنوع در سبک پوشش می شود.

جوراب پشمی مردانه
جوراب پشمی مردانه

جوراب پشمی مردانه

انتخاب جوراب مناسب حائز اهمیت بوده و در عین حال بسیار ساده است. از انتخاب جوراب هایی که پایین تر از مچ هستند پرهیز کنید. همچنین جوراب هایی که از جنس پلاستیک هستند نمی توانند پاهای شما را گرم نگهدارند بخاطر همین از جوراب های پشمی به منظور گرم نگهداشتن پاهای خود استفاده کنید.

شلوار زیرپوش مردانه
شلوار زیرپوش مردانه

شلوار زیرپوش مردانه

انتخاب یک زیرپوش مناسب در مواقعی که هوا به شدت سرد است، می تواند باعث حفظ گرمای بدن شما شود. به همین جهت شما می توانید از زیرشلواری چسبان با جنسی زخیم استفاده کنید.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله نگهداری و شستشو لباس های پشمی نیر دیدن کنید.

 

در آخر به این نکته باید اشاره کنیم برخی از پوشاکی که معرفی شد دارای جنس پشمی بودند که در هنگام شستشو و نگهداری آن ها باید اطلاعات و دقت کافی داشته باشید.

لباس ضروری زمستانی برای آقایان – آیتم زمستانی ضروری برای آقایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا