سرگرمی

اشخاص معروفی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد

اشخاص معروفی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد

اشخاص معروفی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد
اشخاص معروفی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همراهان بخش مجله ای سایت پابزی امروز قصد داریم به معرفی برخی از اشخاصی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد بپردازیم با ما همراه شوید با اشخاص معروفی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد.

در دنیای امروزی اشخاص معروف زیادی هستند که تلاش زیادی برای رسیدن به مشهوریت انجام دادند. آن ها با پشت سر گذاشتن ناکامی ها و شکست های مختلف توانستند به هدف خود دست پیدا کنند. در این بین اشخاصی هم هستند که این وقایع کمتر برای آن ها رخ داد و به لطف اتفاق خاصی توانستند خیلی راحت تر به هدف خود دست پیدا کنند.

جانی دپ
جانی دپ

جانی دپ

یکی از محبوب ترین بازیگران دنیا جانی دپ نفر اول لیست ما است. این بازیگر که بخاطر بازی کردن در فیلم هایی همچون دزدان دریایی کارائیب، کارخانه شکلات سازی مشهوریت زیادی کسب کرده از همان اول دارای خلق و خو و روحیات خاصی بود. می توان گفت جانی دپ از همان جوانی یک یاغی تمام عیار محسوب می شد. یکی از اهدافی که در جوانی دنبال می کرد تبدیل شدن به ستاره ی راک بود. او برای محقق شدن این امر با دوستان خود گروه موسیقی به نام (The Kids) راه اندازی کردند و در کافه ها به اجرای موسیقی پرداختند.

جانی برای این موضوع تا جایی پیش رفت که درس و مدرسه را رها کرد تا بتواند همه ی وقتش را به موسیقی بپردازد. با این وجود مسیر او به سمت بازیگری از زمانی ساخته شد که توسط همسر اولش لوری آن آلیسون به نیکولاس کیج معرفی شد. کیج توانست متوجه استعداد دپ شود و او را مجاب کرد تا با یک کستینگ ایجنت ( شخصی که بازیگر برای فیلم انتخاب و به کارگردان و یا استودیوهای فیلم سازی پیشنهاد می کند ) ملاقات کند.

جنیفر لارنس
جنیفر لارنس

جنیفر لارنس

نفر بعدی جنفیر لارنس است. جنیفر هم جزو معروف ترین بازیگران حال حاضر دنیا به حساب می آید و توانسته جوایز بسیاری را از آن خود کند. ماجرای وارد شدن او به عرصه بازیگری به دوران کودکی جنیفر بر می گردد. زمانی که جنفیر ۱۴ ساله بود. او به همراه خانواده برای سپری کردن تعطیلات زمستانی در شهر نیویورک در حال قدم زدن بود که توجه یک کستینگ ایجنت به او جلب شد. این شخص  با کسب اجازه از خانواده ی جنفیر از او عکس انداخت و شماره تلفن خود را به جنیفر داد. در عین ناباوری فردای آن روز ایجنت با جنفیر تماس گرفت و او را برای شرکت کردن در اولین تست بازیگری اش دعوت کرد.

جاستین بیبر
جاستین بیبر

جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده نام آشنا و پر آوازه ی کانادایی هم گذشته جالب و اقبال خوشی دارد. در زمان کودکی جاستین توسط مادرش بزرگ شد و مادرش برای آنکه بتواند هزینه های زندگی خودشان را تامین کند سوای از کار تمام وقت خود کارهای دیگری هم انجام می داد. جاستین دوران کودکی معمولی داشت و وقایعی که رخ داد باعث تغییر مسیر زندگی او شد. جاستین زمانی که تنها ۱۲ سال سن داشت در یک برنامه ی استعدادیابی محلی شرکت کرد. مادر جاستین هنگام اجرای او از آن فیلم گرفت و آن ویدئو را بر روی یوتیوب قرار داد. این ویدئو توسط شخصی به نام اسکوتر براون که تهیه کننده بود دیده شد. این نقطه آغاز و مسیر اقبال جاستین بود، براون با دیدن ویدئو به این نتیجه رسید که آینده بسیار موفقی در پیش روی جاستین قرار دارد.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله زیباترین زنان یک قرن گذشته و قرن بیستم نیر دیدن کنید.

 

الکسیز بلدل
الکسیز بلدل

الکسیز بلدل

الکسیز یک بازیگر و مانکن آمریکایی است که بیشتر به خاطر ایفای نقش در فیلمی نظیر دختران گیلمور شناخته می شود. او در دوران کودکی دختری بسیار خجالتی و منزوی بود. برای آنکه بتواند به خجالتی بودنش غلبه کند تصمیم گرفت تا به یک گروه تئاتر محلی ملحق شود‌. بعد از سپری کردن مدتی در یکی از اجراهای الکسیز در مرکز خرید کوچکی، نظر یک مدلینگ ایجنت ( شخصی که مدل برای صنعت مد انتخاب می کند ) را به خود جلب کرد‌. بعد از آن و بنا به درخواست ایجنت او به نیویورک رفت و کار خود را در حوزه مد آغاز کرد.

مل گیبسون
مل گیبسون

مل گیبسون

مل گیبسون بازیگر، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی است. یکی از فیلم های به شدت معروفی که او در آن ایفای نقش کرده شجاع دل است. این فیلم نامزد ده جایزه اسکار شد و توانست پنج جایزه آن را کسب کند. ماجرای اقبال خوش گیبسون از جایی شروع شد که خواهر وی رزومه ی او را به صورت مخفیانه و به دور از چشم برادرش برای یک استودیوی بازیگری ارسال کرد. بعد از آن مسئول انتخاب بازیگر استودیو گیبسون را برای دادن تست دعوت کرد. او تصمیم گرفت تا به خواهر خود اعتماد کند. سپس کار خود را در موسسه ی ملی هنرهای نمایشی در سیدنی آغاز کرد.

چنینگ تیتوم
چنینگ تیتوم

چنینگ تیتوم

چنینگ تیتوم بازیگر آمریکایی است که در عرصه تهیه کنندگی و مدلینگ هم فعالیت دارد. او در گذشته خود مشاغل مختلفی نظیر بدنسازی، رقصندگی، دستیار در کلینیک دامپزشکی و فروشندگی را تجربه کرده بود. با این حال او بر حسب یک اتفاق مسیر کاملاً متفاوتی را پیدا کرد. تیتوم در یکی از روزها که مشغول قدم زنی در ساحل میامی بود با یک مدلینگ ایجنت برخورد کرد. این شخص از تیتوم دعوت کرد تا وارد صنعت سرگرمی شود.

الن پامپئو
الن پامپئو

الن پامپئو

نفر بعدی لیست ما الن پامپئو بازیگر آمریکایی است. بیشتر شهرت او به خاطر ایفای نقش در سریال آناتومی گری است. او در دهه ۹۰ به عنوان یک پیشخدمت در کافه کار می کرد. در یکی از روزها او نظر یک عکاس مد را به خود جلب کرد. بعد از مدتی الن با آن عکاس وارد یک رابطه ی عاطفی شد. سپس تصمیم گرفت تا به نیویورک نقل مکان کند و وارد دنیای صنعت سرگرمی شود. او در ابتدای امر در آگهی های تبلیغاتی نقش ایفا می کرد و بعد از آن در تست بازیگری سریال Law & Order شرکت کرد.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله برند های سلبریتی های مشهور نیر دیدن کنید.

 

شارلیز ترون
شارلیز ترون

شارلیز ترون

شارلیز ترون یکی از گران ترین بازیگران زن دنیا محسوب می شود و توانسته جایزه اسکار نیز کسب کند. یکی از فیلم های معروفی که او بازی کرده مکس دیوانه است. او بخاطر مشکلی که برای کارت بانکی اش رخ داده بود به بانک رفت. بر اثر وقایعی که پیش آمد او بر سر یکی از کارکنان بانک فریاد کشید. در این هنگام که یک کستینگ ایجنت در حال تماشای ماجرا بود از عصبانیت ترون تحت تاثیر قرار گرفت. او در ابتدا قصد داشت که رقصنده ی باله مشهوری شود. برای این امر از افریقای جنوبی که زادگاهش بود به نیویورک نقل مکان کرد. بر اثر یک اتفاق پایش آسیب دید و مجبور شد تا از رویای خود دست بکشد. در این زمان که شارلیز بی پول بود آشنایی او با ایجنت باعث شد تا کار بازیگری را امتحان کند.

سارا میشل گلر
سارا میشل گلر

سارا میشل گلر

سارا بازیگر آمریکایی است که زودتر از اشخاص دیگر این لیست فعالیت خود را آغاز کرده. اتفافی که باعث تعیین مسیر او شد زمانی رخ داد که سارا تنها ۴ سال سن داشت. ماجرا از این قرار است، زمانی که سارا با مادر خود در یک رستوران مشغول غذا خوردن بود مدیر رستوران به مادر او پیشنهاد داد تا دخترش در آگهی تبلیغاتی آن رستوران شرکت کند. او توانست تا کار خود را در صنعت سرگرمی ادامه دهد و حتی توانست به یکی از نوجوان های معروف دهه ۲۰۰۰ میلادی تبدیل شود.

پاملا اندرسون
پاملا اندرسون

پاملا اندرسون

اخرین نفر لیست ما پاملا اندرسون بازیگر و مانکن آمریکایی است. او در ابتدا یک دختر ۲۱ ساله معمولی و مربی بدنسازی در شهر ونکوور بود. واکنش احساسی او برای تیم مورد علاقه اش در جریان یک مسابقه ورزشی سوژه دوربین ها شد. هنگامی که تصویر او از تلویزیون های محلی پهش شد، یکی از مسئولین روابط عمومی یک شرکت مشروب سازی او را به صورت اتفاقی دید. اولین پیشنهاد مدلینگ پاملا از سمت این شرکت بود.

اشخاص معروفی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد – معرفی برخی از اشخاصی که شانس آن ها را در مسیر شهرت قرار داد 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا