سلامت و زیبایی

نحوه انتخاب رژ لب مناسب

نحوه انتخاب رژ لب مناسب

 انتخاب رژلب مناسب با رنگ پوست
انتخاب رژلب مناسب با رنگ پوست

نحوه انتخاب رژ لب مناسب باید توجه داشته باشیم که آن ها نیز همانند لباس هایی که می پوشیم دارای انواع مختلفی هستند. استفاده از رژ لب باعث زیبا تر شدن شما می شود و بعضی اوقات حتی می توانید آن را با لباس هایی که پوشیده اید ست کنید. بهترین رنگ رژ، رنگی است که ظاهر شما را بدون هیچ آرایش دیگری زیبا تر کند.در نحوه انتخاب رژ لب مناسب شما میتوانید با مراجعه به بخش آرایشی و بهداشتی در فروشگاه آنلاین ما لیستی از این محصولات را مشاهده کتید.

امروز با راهنمای انتخاب رنگ رژ لب مناسب خدمت شما هستیم امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت ببرید

نکته مهمی که باید باید مد نظر داشته باشید، عدم استفاده از رژ لب های سفید، خاکستری و یا رژ های بسیار پر رنگ است در واقع این موضوع ربطی به رنگ پوست شما ندارد پس در نتیجه همواره باید به آن توجه داشته باشید.

"<yoastmark

نحوه انتخاب رژ لب مناسب در هنگام خرید رژ موضوع بسیار مهمی است چرا که اگر شما رنگ مناسب را انتخاب نکنید فقط باعث اتلاف وقت و سرمایه خود می شوید. بنابراین هنگام خرید رژ لب باید به چند نکته توجه کنید. نکات زیر نمونه هایی از مواردی هستند که باید به آن ها توجه داشته باشید.

تشخیص رنگ پوست

با توجه به نژاد های مختلفی که در جهان وجود دارد رنگ زیرین پوست انسان به سه صورت زرد، صورتی و خنثی است. یک روش عالی برای فهمیدن این رنگ توجه به رگ های خونی است. اگر رگ های شما سبز باشند پس رنگ زیرین پوست شما زرد است ولی اگر رگ هایتان به رنگ آبی دیده شوند، رنگ زیرین پوست تان صورتی است. همچنین اگر رگ ها به صورت ترکیبی از رنگ های آبی و سبز به نظر برسند این موضوع نشان دهنده خوش شانسی شماست چرا که دارای رنگ پوست خنثی هستید و تقریبا همه رنگ ها به شما می آید.

انتخاب رنگ مناسب

مهم ترین موضوع در خرید رژ لب، انتخاب رنگ مناسب است. در واقع همواره باید سعی کنید رژی را خریداری کنید که بیشترین تناسب را با رنگ پوست شما داشته باشد. افرادی که رنگ زمینه پوستشان زرد است باید از رنگ های گرم تر استفاده کنند ولی افرادی که رنگ زمینه پوستشان صورتی است باید از رژ هایی با تم رنگی آبی یا بنفش استفاده کنند.

راهنمای انتخاب رنگ رژلب
راهنمای انتخاب رنگ رژلب

اگر شما رنگ پوست تان را به صورت قطعی نمی دانید بهتر است از رنگ های مناسب پوست های زیتونی، معمولی و تیره استفاده کنید.

 رنگ های مناسب پوست زیتونی

اگر پوست شما دارای ترکیبی از رنگ های زیتونی و صورتی است باید از رژ ها و سایه های صورتی، نارنجی و قرمز استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید خوشتیپ تر باشید باید به رنگ لباس هایتان هم توجه کنید به طوری که اگر لباس هایی با رنگ گرم می پوشید باید از رژی با رنگ صورتی روشن و گرم استفاده کنید.

رنگ های مناسب پوست معمولی

بهترین گزینه برای افرادی که دارای پوستی با رنگ معمولی هستند استفاده از رژ های قرمز روشن و پر رنگ است. در حقیقت رنگ پوست معمولی به افراد اجازه می دهد که از رژ هایی با رنگ های روشن و جذاب که باعث جلب توجه می شوند استفاده کنند. در نحوه انتخاب رژ لب مناسب استفاده از رنگ قرمز همواره زیباست اما باید دقت داشته باشید که رنگ قرمز خیلی تیره و یا خیلی روشن ظاهر شما را ناپسند کرده و از زیبایی شما می کاهد.

پوست های تیره

رنگ های قرمز و ارغوانی مناسب این سبک از پوست ها هستند. اگر پوست تیره ای دارید از انتخاب رنگ های بیش از حد روشن یا کمرنگ خودداری کنید و به جای آن سایه ها و رژ های تیره تر را استفاده کنید.

نکات خرید رژ لب
نکات خرید رژ لب

توجه به رنگ لباس و اکسسوری نکته مهم دیگری در انتخاب رژ لب مناسب است :

استفاده از لوازم آرایشی صرفا به دلیل زیبایی چهره نیست بلکه آرایش حرفه ای و درست شما را بسیار خوشتیپ تر میکند. به همین دلیل بسیار مهم است خود را مطابق با لباس ها و لوازمی که دارید آرایش کنید. همچنین در راهنمای انتخاب رنگ رژ لب زیاده روی در استفاده از مواد آرایشی، زیبایی شما را کم می کند و اگر آرایش سنگین و زیادی دارید بهتر است از گردنبند طلایی استفاده کنید چرا که در کنار آرایش غلیظ شما را زیبا تر میکند.

راهنمای انتخاب رنگ رژ لب

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا