مد و پوشاک

کفش طرح اصل – کفش کپی اصلی – کفش طرح اورجینال

کفش طرح اصل

کفش طرح اصل
کفش طرح اصل

سلام خدمت همه دوستان و دنبال کننده های مجله اینترنتی پابزی کفش طرح اصل چیست و چرا ؟ امروز خدمتتون هستیم با مقاله ای درباره اینکه کفش طرح اورجینال چیه از کجا بهترین کفش های طرح اصلی را بخریم و اینکه آیا کفش های طرح اصل برای ما به اندازه کفش های اورجینال مفید هستند یا خیر همراه ما باشید با نقد و بررسی این نوع کفش ها

این روزها به دلیل قیمت بالای دلار و شرایط موجود خریدن کفش های اورجینال واقعاً برای همه مقدور نیست از این جهت تولید کننده های داخلی به تولید محصولات مشابه خارجی می‌پردازند اما باید به این نکته توجه کنیم که آیا کیفیت کفش های تولید شده داخلی که طرح اصلی آن کفش می باشد به اندازه کفش اصلی برای خرید ارزش دارد یا خیر و اینکه قیمت این کفش ها نسبت به کفش اورجینال چرا انقدر کمتر است.

کاملاً مشخص است کیفیت کفش های تولید شده کپی با کفشهای اورجینال بسیار متفاوت است کفش های طرح با توجه به اینکه قیمت بسیار کمتری نسبت به کفشهای اورجینال دارند از کیفیت کمتری نیز بهره می‌برد اما این مورد را نیز باید بگوییم بعضی از کفش های طرح تولید شده در داخل کشور از کیفیت ظاهر و دوام بالایی برخوردار اند در کنار همه اینها قیمت پایین این محصول تولید شده می‌تواند بسیار آن را برای خرید به صرفه کند.

 کفش طرح اورجینال
کفش طرح اورجینال

کفش های غیر اورجینال ارزش خرید دارند؟

باید بگوییم کفش های غیر اورجینال ارزش خرید دارند زیرا به تازگی ما در فروشگاه اینترنتی پابزی نمونه‌ای از این کفش طرح اصل را موجود کردیم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود در کنار کیفیت بسیار بالای این کفش فیک ظاهر تولید شده این کفش نیز بسیار شیک و ارزش خرید آن بسیار بالا بود به همین دلیل این کفش را با کمترین سود و تضمین کیفیت کالا برای فروش در پابزی موجود کردیم شاید برای شما جالب باشد که بدانید موجودی این کفش که تعداد محدودی از آن در فروشگاه ما موجود بود در کمتر از یک ماه به صفر رسید.

محصولی که قیمت اورجینال آن با توجه به دلار و قیمت نجومی واردات چیزی حول و حوش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود اما قیمت کامل و تمام شده این کفش طرح اصل درب منزل مشتری با ۲۳۰ هزار تومان انجام می شد توجه کنید که این کفش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود همچنین ظاهر تولید شده کفش با ظاهر محصول اورجینال بسیار به یکدیگر نزدیک بود و از آنجایی که ضمانت کیفیت پابزی را داشت ارزش خرید بسیار بالایی داشت.

کیفیت کفش های طرح تولید ایران

نتیجه این بررسی در فروشگاه اینترنتی پابزی این بود که کفش های طرح اصلی که با کیفیت بالا در ایران تولید می شوند و تولید کنندگان این کفش های طرح تمام سعی خود را می کنند تا اینکه کفش ها را به کفش اورجینال نزدیک تر کنند ازش خرید بسیار بالایی دارد به طوری که می‌توان روی خرید این کفش ها حساب کرد و آنها را برای مدت شش تا یک سال نیز خرید کرد, توجه کنید اگر شما فردی هستید که از کفش‌های خود به خوبی مراقبت می کنید و استفاده زیادی از آنها ندارید این کفش می تواند حتی یک سال نیز برای شما کار کند.

قیمت های عجیب بازار فروش کفش

قیمت های عجیب بازار فروش کفش بسیار شوکه کننده است در مثالی جالب می‌توانیم اشاره کنیم زمانی که ما برای خرید یک کفش به چند فروشگاه مراجعه کردیم و یک کفش را انتخاب کردیم فروشنده به ما قیمتی برای مثال ۸۰۰ هزار تومانی می داد و زمانی که همان کفش را در فروشگاه دیگری قیمت کردیم فروشنده به ما قیمت ۳۰۰ هزار تومان می داد جالب است فروشنده اول اورجینال بودن کفش را دلیل قیمت بالای میداند و فروشنده دوم انصاف خود در فروش کفش را دلیل قیمت پایین , اینجاست که شما باید بتوانید کفش اورجینال را از کفش طرح و کفش کپی تشخیص دهید.

بسیاری از موارد گفته‌اند که اگر شما کفشی با قیمت مناسب و کیفیت بالا می خواهید این دو کنار هم ممکن نیست اما در حال حاضر با توجه به تست هایی که در فروشگاه اینترنتی پابزی روی کفش های طرح اصلی انجام شده تولید کننده‌ای که با فروشگاه اینترنتی پابزی در حال همکاری است محصولاتی را تولید می‌کند که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت ارزش خرید بسیار بالایی دارند برای اثبات این مورد فروشگاه پابزی تضمین کیفیت و استرداد وجه را نیز برای شما مهیا کرده است.

کفش کپی اصلی
کفش کپی اصلی

تشخیص کفش اورجینال از کفش غیر اورجینال

شاید برای شما جالب باشد و بخواهید کفش های اورجینال را از کفش های طرح تولید شده تشخیص دهید ما در اینجا به شما روش هایی را معرفی می کنیم که توسط این روش ها میتوانید از اورجینال یا طرح بودن کفش اطمینان حاصل کنید

جالب است بدانید تشخیص کفش طرح اصل از کفش های اورجینال در مواقعی بسیار دشوار است و شما باید تجربه بسیار بالایی در خرید کفش داشته باشید تا بتوانید طرح بودن یا نبودن آن کفش تشخیص دهید.

یکی از روشهایی که می توانید کفش های غیر اصل را از کفش های اصل تشخیص دهید قیمت کفش و فروشگاه که از آن خرید می کنید می باشد زمانی که قیمت های پایین برای یک کفش اورجینال دریافت می کنید مسلما آن کفش نمی تواند یک کفش اورجینال باشد و همچنین زمانی که کفشی را از یک فروشگاه غیر معتبر و کوچک تهیه می کنید نیز آن کفش می تواند کفش طرح اورجینال باشد پس در انتخاب جایی که از آن کفش را میخرید دقت کنید.

البته شما باید به این نکته توجه کنید که اگر میخواهید کفش های اورجینال از کفش های غیر اورجینال را از نظر قیمت تشخیص دهید باید حداقل رنج قیمتی برندی که از آن می خواهید کفش را تهیه کنید بدانید.جهت اطلاع از قیمت کفش های اورجینال برند مورد نظر شما دو راه وجود دارد یک به سایت اصلی تولید کننده آن که شما رجوع کنید ۲ در سایت های ایرانی که محصولات اورجینال را می فروشند قیمت حدودی کفش را بررسی کنید.

و اما اگر از فروشگاهی خرید می کنید به این نکته توجه کنید فروشگاه های برند روی محصولات خود گارانتی اورجینال بودن بدون قید شرط در فاکتور را ذکر می کنند پس اگر قصد خرید از فروشگاه آنلاین را دارید حتماً گارانتی اورجینال بودن محصول را نیز از فروشنده بخواهید ما در پابزی این گارانتی را روی محصولات اورجینال به شما خواهیم داد.

کمپانی ها کفش غیر اورجینال تولید میکنند؟

سوالی جالب کمپانی ها کفش غیر اورجینال تولید میکنند باید گفت بله باید بدانید کفش طرح اورجینال توسط خود کمپانی ها برای کسانی که قدرت خرید کفش اصلی را ندارند تولید می‌شود و تکنولوژی‌های کمترین در تولید آن استفاده می‌شود در واقع سه نوع کفش از لحاظ اصل بودن وجود دارد کفش اورجینال ، کفش های کپی و کفش کپی

کفش های غیر اورجینال
کفش های غیر اورجینال

سفارش کتونی کپی از اینترنت

اگر قصد سفارش کتونی کپی از اینترنت را دارید باید توجه کنید که وب سایت ها برای دریافت سود بیشتر کتونی هایی را که کیفیت بسیار پایینی دارند به عنوان کتونی کپی می فروشند که بعد از خرید واقعاً ارزش پوشیدن ندارند پس توجه کنید اگر قصد خرید کفش طرح اصل به صورت آنلاین را دارید حتما از فروشگاه هایی که ضمانت می کنند محصولات خود را خرید کنید.

از جمله برندهای معروف ای که در ایران طرفدار بسیار دارند و محصولات فیک و کپی آن در بازار بسیار زیاد است می‌توان به آدیداس، نایک ،ریبوک و غیره اشاره کرد. پس زمانی که قصد خرید کتونی کپی دارید حتماً توجه کنید که کیفیت محصول بالا باشد.

بسیاری از این کفش ها حتی با چشم نیز میتوان کیفیت آنها را بررسی کرد برای مثال کفش های آدیداس فیک سه درجه a و b و c دارند اگر قصد خرید کفشی را دارید که حداقل ۶ ماه تا یک سال برای شما دوام داشته باشد از گرید a تولید شده این کفش ها خرید کنید.

انتخاب یک کفش ارزان‌ قیمت

زمانی که برای انتخاب یک کفش ارزان‌ قیمت وارد یک فروشگاه در محل زندگی خود و یا حتی یک فروشگاه اینترنتی می شوید دردسرهای زیادی برای شما وجود دارد یکی از این دردسر ها که در فروشگاه‌های محلی وجود دارد این است که فروشنده با تعریف های بسیار زیاد شما را ترغیب به خرید جنسی میکند که احتمال دارد بسیار بد کیفیت باشد.

اما مزیت خرید آنلاین این است که شما می توانید تعداد زیادی محصول را با یکدیگر مقایسه کنید و توضیحات آنها را بخوانید نقد و بررسی آنها را ببینید و سپس نسبت به بررسی هایی که انجام داده اید کفش طرح اورجینال خود را بخرید همچنین پس از خرید از گارانتی بازگشت کالا نیز برخوردار شوید.

ما در پابزی در بخش خرید کفش زنانه و همچنین بخش خرید کفش مردانه برای شما این امکان را فراهم کرده ایم که به راحتی بتوانید تعداد زیادی محصول را با یکدیگر مقایسه کنید و از جنس آنها مطمئن شوید و از گارانتی ما برای بازگشت کالا در صورت نارضایتی نیز استفاده کنید.

کفش
کفش

مراقبت از قلب دوم مان یعنی همان پا

توجه کنید که برای مراقبت از قلب دوم مان یعنی همان پا باید کفش های مناسبی خرید کنید اگر کفش طرح اصل میخرید سعی کنید کفش هایی را بخرید که استاندارد تولید شده اند اگر از محصولاتی خرید بکنید که کیفیت پایین و استاندارد نبودن در آنها وجود دارد باعث می شود بدن شما آسیب ببیند حتی اگر ورزشکار نیستید باز هم باید از کفش مناسبی برای سلامت خود استفاده کنید.

با توجه به اینکه استقبال مردم از کفش های اسپرت بسیار زیاد شده است و کمپانی های بزرگ تولید کننده کفش هر روزه تعداد زیادی کفش های اسپرت با طرح های جدید تولید می کنند خرید کفش اسپرت طرح که بتواند مانند کفش اورجینال برای شما کاربرد داشته باشد بسیار مهم است.

پیاده روی و دویدن مادر همه ورزش ها هستند

همه ما می دانیم که پیاده روی و دویدن مادر همه ورزش ها هستند پس انتخاب کفش طرح اصلی که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم از آن بتوان برای پیاده روی و دویدن استفاده کرد بسیار ضروری است پیاده روی و دویدن ارزان ترین ورزش های دنیا هستند که در تمام سنین می توان آنها را انجام داد و کمک بسیار زیادی به سلامتی ما می کند.

کفش خوب باید یکسری خصوصیات را دارا باشد تا بتوان از آن برای پیاده روی استفاده کرد این کفش ها باید دارای پاشنه هایی مناسب و انعطاف پذیری خوبی باشند ، ضربه‌گیر باشند و بسیار نرم عمل کنند خوشبختانه کفش طرح اورجینال که با کیفیت A تولید می شوند همه این موارد را دارند مسلماً محصولاتی که ما در پابزی معرفی و برای فروش قرار میدهیم اگر دارای کیفیت A باشند در صفحه محصول ذکر خواهیم کرد پس هنگام خرید کفش طرح به درجه بندی کیفی آن کفش توجه کنید.

کفش طرح اصل زنانه

هیچ فرقی نمی کند که شما کفش طرح اصل زنانه می خرید یا کفش طرح اصل مردانه به این نکته توجه کنید که این کفش باید کیفیت بالایی داشته باشد و ویژگیهای یک کفش که به سلامت شما آسیب نمی زند را دارا باشد تفاوتی در کفش های طرح زنانه و کفش های طرح مردانه وجود ندارد سعی کنید در خرید کفش های طرح از درجه ی کیفیت a خرید کنید همچنین مطمئن شوید که ضمانتنامه درجه کیفیت برای آن محصول وجود داشته باشد تا کفش های درجه پایین‌تر را به عنوان درجه a به شما نفروشند.

کفش های کپی ایرانی
کفش های کپی ایرانی

کفش های کپی ایرانی و چینی

تجربه چند ساله فروش ما در پابزی نشان داده است که کفش های کپی ایرانی نسبت به کفش های کپی چینی کیفیت بهتری دارند پس اگر قصد خرید کفش کپی را دارید اول به برند های ایرانی تولید کننده کفش های کپی سر بزنید.

یک واقعیت: شاید در فروشگاه های اینترنتی دیده باشید که برای توضیحات یک محصول از عناوینی این چنینی استفاده می کنند ( طرح این محصول برگرفته شده از مدل اورجینال آن می باشد ، جنس به کار رفته از کیفیت مطلوبی برخوردار است ) همه اینها در کنار قیمت بسیار پایین برای مثال ۴۰ هزار تومانی این کفش نشان دهنده این است که این محصول از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است و شاید حتی چند ماه نیز برای شما کار نکند.

پس پیشنهاد می کنیم پول خود را دور نریزید اگر قصد خرید کفش کپی دارید حداقل از کیفیت آن محصول اطمینان حاصل کنید برای اطمینان از کیفیت محصول راه‌هایی را در بالا برای شما معرفی کردیم اما باز می توانید اگر سوالی دارید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

حفظ دوام کفش طرح اصل

برای حفظ دوام کفش طرح اصل می توانید آنها را با دستمال های نخی مرطوب تمیز کنید همچنین دور از گرما و نور مستقیم آفتاب نگهداری کنید با این ملاحظات می توان عمر کفش کپی را بیشتر کرد.

اگر در حال خرید اینترنتی کفش های کپی هستید حتماً قبل از خرید کفش با فروشنده و یا شرکت فروشنده تماس بگیرید و از مشابه عکس بودن کفش مطمئن شوید زیرا در بسیاری از موارد عکس موجود در سایت ها با محصول ارسالی متفاوت است البته این مورد فقط در محصولاتی مشاهده شده است که کیفیت بسیار پایینی دارند.

در آخر اگر سوالی در رابطه با کفش طرح اورجینال دارید و یا قصد خرید کفش غیر اصل را دارید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و راهنمایی کارشناسان پابزی در این زمینه بهره مند شوید همچنین ما در قسمت نظرات همین پست آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم تا درودی دیگر بدرود.

 

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. یکی از کامل ترین مقاله هایی که خیلی می‌تونه ادمو راهنمایی کنه ممنون از زحمات شما

  1. درود مجموعه های زیادی در تهران وجود دارد بیشتر باید برای بار اول حضوری تشریف ببرید بازار تهران
   برای مثال میتونید با مجموعه (پارس ران) تماس بگیرید برای خرید عمده
   ۰۹۳۵۴۴۰۴۱۱۳
   باز هم سوالی بود در خدمت شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا