سرگرمی

داستان برند پوما

داستان برند پوما

داستان برند پوما
داستان برند پوما

یک شرکت آلمانی به نام پوما که تولید کننده محصولات ورزشی است هم اکنون یکی از برجسته ترین ها  در جهان به شمار می رود. این شرکت به وسیلۀ دو برادر به نام های آدولف و رودلف داسلر ، در سال ۱۹۲۴ بنا نهاده شد. یکی از مهم ترین محصول پوما، کفش ورزشی است که بیشترین سود را برای کمپانی دارد. در مقاله داستان برند پوما با ما همراه باشید تا با برند پوما بیشتر آشنا شویم.

تنوع پوما
تنوع پوما

تنوع پوما

این کمپانی برای تولید کفش هایش از تکنولوژی خاصی استفاده می کند و کفش هایی بسیار سبک ، راحت و پرسرعت ، زیبا و کاربردی به مشتریان خود میفروشد.
طراحی این کفش ها به گونه ای است که به پاها امکان تنفس می دهند؛ علاوه بر این، این کفش ها به گونه ای ساخته شده اند  که از اصطکاک یا لغزندگی به دور هستند و شخص را از هر حادثه ای محافظت می کنند.

لوگوی پوما

آرم پوما بر اساس پرش نوعی گربه طراحی شده است که می توانه با یک جهش به ارتفاعی در حدود بیست پا خیز برداره.
نماد پوما که بر روی تمام محصولاتش هست نشانگر استحکام، سرعت و قدرت کفش هاست.

لوگوی پوما
لوگوی پوما

هویت پوما

چابکی، سرعت، قدرت و خلاقیت، شخصیت و هویت پوما است.

تاریخچه-پوما
تاریخچه-پوما

تاریخچه

برادران رودولف و آدولف داسلر شرکت “Gebrüder Dassler Schuhfabrik” (کارخانه تولید کفش برادران داسلر) را در زادگاه خود هرزوژنوراچ ، آلمان تأسیس کردند.

برادران در سال ۱۹۱۹ کارخانه خود را در خانه والدین خود راه اندازی کردند و در سال ۱۹۲۴ به مرکز مناسب آن نقل مکان کردند.

۱۹۳۶

جسی اوونز در بازی های المپیک با پوشیدن کفش Dassler ، چهار مدال طلا کسب کرد.

آغازی نو
آغازی نو

۱۹۴۸

آغازی نو

۲۸ سال پس از تأسیس شرکت خود ، برادران داسلر از پا افتادند و راه های جداگانه ای را رفتند. رودولف داسلر به ساختمان دیگری که متعلق به خانواده بود نقل مکان کرد. او به همراه ۱۴ کارمند این انبار را به یک کارخانه تبدیل کرد و شرکت خود را تأسیس کرد:

“Sportschuhfabrik Rudolf Dassler RUDA” در ژانویه ۱۹۴۸ به عنوان یک تجارت ثبت شد ، چند ماه بعد در اول ژوئن ۱۹۴۸ شروع به کار کرد. چهار ماه دیگر طول کشید تا مارک پوما متولد شد: در ۱ اکتبر ۱۹۴۸ “PUMA” در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آلمان ثبت شد. در دسامبر ۱۹۴۸ ، رودولف داسلر در نامه ای به شرکا و مشتریان تصمیم خود را برای نامگذاری شرکت “PUMA Schuhfabrik Rudolf Dassler” اعلام کرد. جزئیات شرکت جدید در تاریخ ۱۴ ژانویه ۱۹۴۹ به ثبت تجاری آلمان اضافه شد.

اولین بوت فوتبال PUMA” ، “ATOM ، بسیاری از ورزشکاران را از کیفیت آن متقاعد کرد. چندین عضو تیم ملی آلمان غربی در اولین مسابقه فوتبال پس از جنگ این کشور ، یک پیروزی ۱-۰ مقابل سوئیس در سال ۱۹۵۰ ، این کفش را پوشیدند. در میان بازیکنان: هربرت بوردنسکی ، که گل پیروزی را به ثمر رساند. از آن لحظه به بعد ، تاریخچه ورزش و تاریخچه این شرکت جدایی ناپذیر شدند.

نوآوری در فوتبال
نوآوری در فوتبال

۱۹۵۲

نوآوری در فوتبال

راه اندازی PUMA’s SUPER ATOM در سال ۱۹۵۲ غوغایی ایجاد کرد. رودولف داسلر برای ساخت اولین بوت جهان با گل میخ های پیچ دار با اسپپ ، مربی ملی آلمان غربی ، سپ هربرگر همکاری کرد.

۱۹۵۴

سالی است که اولین کفش های دویدن PUMA در شکستن یک رکورد جهانی نقش دارند. هاینز فوترر رکورد ۱۰۰ متر جهان را در یوکوهاما ژاپن می شکند ، در حالی که کفش دویدن PUMA را با زمان شگفت انگیز ۱۰٫۲ ثانیه پوشیده بود.

طراحی عنصری
طراحی عنصری

۱۹۵۸

طراحی عنصری

فقط یک سال بعد ، آرم مارک دوم ثبت اختراع شد: “formstrip” که در اصل برای تثبیت پا در داخل کفش ایجاد شده بود ، اکنون یک علامت تجاری معمولی PUMA است که تقریباً در تمام کفش های PUMA یافت می شود و به عنوان عنصر طراحی در محصولات پوشاک ما استفاده می شود .

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله بیوگرافی هدی بیوتی نیر دیدن کنید.

 

۱۹۶۸

بالا رفتن

این سال، زمانی بود که پوما به شکوفایی در تولید نوعی کفش( “MEXICO 1968” ) ، با  بُرِسی که نوآورانه بود رسیده بود کاری که همه را متعجب کرد .

زیره های قلم موی ابتکاری دارای ۶۸ موی کوچک ، به طول فقط ۴ میلی متر در ناحیه جلوی پا هستند. فقط چند هفته قبل از بازیها در مکزیک ، رکوردهای جدید جهانی توسط ورزشکارانی که ورزش می کنند ثبت می شود. پیروزی کوتاه مدت ، زیرا کفش “بیش از حد خطرناک” شناخته شده و توسط انجمن ممنوع اعلام شده است.

هنوز هم ، ما تاریخ را در حال ساخت دیدیم. تامی اسمیت ، لی ایوانز (۴۰۰ متر ، ۴x400 متر) ، ویلی داونپورت (۱۱۰ متر با مانع در ارتفاع ۱۱۰ متر) و باب سیگرن (تیر پرشی) در حالی که سنبل های PUMA مشابهی را به تن می کنند ، طلا می گیرند. Tommie Smith ، ورزشکار PUMA نیز در ۲۰۰ متر طلا می گیرد و هیجان ایجاد می کند: او و هم تیمی اش جان کارلوس (برنز) مشت های خود را با دستکش سیاه بالا می برند ، به تبعیض آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها در ایالات متحده ، آپارتاید و نژادپرستی اعتراض می کنند.

مناسب برای یک پادشاه
مناسب برای یک پادشاه

۱۹۷۰

مناسب برای یک پادشاه

با PUMA KING از سال ۱۹۷۰ ، ما یک محصول انقلابی دیگر ایجاد کردیم. ساختار تخت آن باعث شده تا با افزایش نرمی و راحتی ، سبکتر شود.

۱۹۷۲

اوقات طلایی

ورزشکاران شریک PUMA مری پیترز ، بریتانیا (پنتاتلون) ، جان آکی-بوآ ، اوگاندا (۴۰۰ متر با مانع) ، رندی ویلیامز ، ایالات متحده (پرش طول) و کلاوس ولفرمن ، آلمان غربی (نیزه) همگی مدال های طلا را در بازی های المپیک کسب می کنند در مونیخ

نوارهای واقعی
نوارهای واقعی

۱۹۷۴

نوارهای واقعی

تیم ملی هلند پیراهن نارنجی را شامل می شود که دارای سه نوار از یک منبع متفاوت است – همه به جز یک. کاپیتان تیم یوهان کرایف با لباس سفارشی PUMA بر میدان مسابقه تسلط دارد ، چنان احساس ارتباط با ما دارد که نمی تواند در کار دیگری بازی کند. پیراهن و شلوارک کوتاه فقط دو راه راه دارد. او تاریخچه فوتبال را می نویسد و “بازیکن مسابقات” و عنوان “فوتبالیست سال اروپا” را برای دومین بار متوالی به دست می آورد.

۱۹۷۷

گربه در دادگاه

کفش های تنیس PUMA همراه همیشگی گیلرمو ویلا در رشته های پیروزی خود در سراسر جهان است. وی برنده مسابقات آزاد فرانسه ، ایالات متحده و استرالیا شد و اثبات کرد که PUMA همچنین به عنوان یک تامین کننده برتر ورزشکاران تنیس شهرت پیدا کرده است.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله زیباترین زنان یک قرن گذشته و قرن بیستم نیر دیدن کنید.

 

۱۹۸۲

پسر طلایی فوتبال

TORERO ، یک اختراع توسط پسر بنیانگذار شرکت رودولف داسلر ، آرمین ، اولین کفشی است که مجهز به کفی بسیار انعطاف پذیر DUOFLEX است که از یک کاه الهام گرفته شده است. دارای دو ناحیه مشترک است که از حرکت طبیعی پا پشتیبانی می کند. TORERO اولین بازی خود را در جام جهانی اسپانیا ۱۹۸۲ انجام داد.

در حال بازی
در حال بازی

۱۹۸۵

در حال بازی

دهه ۸۰ تحت سلطه رونق تنیس است که توسط بوریس بکر ۱۷ ساله و پیروزی چشمگیر وی در ویمبلدون در سال ۱۹۸۵ ایجاد می شود. برای بکر ، این اولین خدمات ابتدایی است: جوانترین ، بذر اول ، اولین بازیکن آلمانی که برنده شد .همراهان ثابت: کفش PUMA و راکت PUMA. او از نزدیک با PUMA همکاری می کند تا کفش های امضای خود را تولید کند ، که مانع چرخش مچ پا می شود.

همچنین یکی از اعضای لیست تنیس: موفق ترین بازیکن تنیس در زمان خود. مارتینا ناوراتیلووا ، از ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۷ قرارداد بست. در مجموع او شش بار قهرمان گرند اسلم ، ۹ بار ویمبلدون شد و هفت بار برنده جایزه بهترین قهرمان WTA سال شد. وی از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۷ با پوما قرارداد بست و از لباس و کفش PUMA استفاده کرد. این سه نفر به همراه گیلرمو ویلا و بوریس بکر به PUMA کمک می کنند تا یکی از محبوب ترین مارک های تنیس را بدست آورد.

۱۹۸۶

موفقیت در سهام

در دنیای فوتبال ، یک بازیکن بر عناوین اصلی تسلط دارد: چهار سال پس از اولین حضور خود در جام جهانی در اسپانیا ، دیگو آرماندو مارادونا با گل دوم خود در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی مکزیک برابر انگلیس در تاریخ ثبت شد. او شش بازیکن را پاس می دهد ، یازده بار توپ را لمس می کند و “هدف قرن” را به ثمر می رساند. او به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت توپ طلایی اهدا می شود و آرژانتین را به دومین عنوان قهرمانی خود در جام جهانی پس از سال ۱۹۷۸ هدایت می کند. این شرکت با عنوان PUMA AG به سهام عمومی عرضه می شود و سهام PUMA در بورس سهام مونیخ و فرانکفورت مورد معامله قرار می گیرد. آرمین داسلر ، مدیر عامل PUMA و پسر بنیانگذار شرکت Rudolf Dassler ، این لحظه را با همکاران خود از هیئت مدیره PUMA جشن می گیرد.

۱۹۹۰

جام پادشاه

Lothar Matthäus بازیکن PUMA KING آلمان را به عنوان قهرمانی جام جهانی این کشور در ایتالیا هدایت می کند. کاپیتان تیم ملی همچنین “فوتبالیست سال اروپا” ، “فوتبالیست سال جهان” و “ورزشکار جهان” انتخاب شده است.

PUMA DISC
PUMA DISC

۱۹۹۱

روشن کن

بستن سریعتر کفشهای سریعتر. PUMA فناوری تغییر PUMA Disc را روی کفشی در حال اجرا راه اندازی می کند.

Disc در سال ۱۹۹۱ به بازار عرضه شد ، اولین کفش ورزشی بدون بند با سیستم سیم های داخلی است که قسمت فوقانی را برای یک تناسب کامل محکم می کند.

یک سال بعد ، هایک درچسلر (پرش طول) ، دیتر باومن (۵٫۰۰۰ متر) و لینفورد کریستی (۱۰۰ متر) همگی با استفاده از سنبله PUMA DISC مدال های طلا را در المپیک بارسلونا از دست دادند.

۱۹۹۳

اطمینان قطعی

جوچن زیتس در ۳۰ سالگی به عنوان مدیرعامل منصوب شد و به عنوان جوانترین رئیس تاریخ آلمان به عنوان رئیس یک شرکت دولتی تبدیل شد. Zeitz در آن زمان در مشکلات مالی پیشگام ساختار PUMA است و موفق می شود آن را از یک مارک ارزان قیمت به یک شرکت سبک ورزشی برتر و یکی از سه مارک برتر صنعت کالاهای ورزشی امروزی تبدیل کند.

در مسابقات جهانی دو و میدانی در اشتوتگارت ، هایک درچسلر آلمان ، مرلین اوتی جامائیکایی ، لینفورد کریستی و کولین جکسون (هر دو انگلستان) – چهار بازی فوق العاده PUMA – همه مدال طلا می گیرند.

۱۹۹۶

چشم های گربه

لینفورد کریستی در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی های المپیک در آتلانتا ثابت کرد که او یک ورزشکار واقعی PUMA است. او به نظر می رسد با استفاده از لنزهای تماسی که مردمک چشم او را با گربه PUMA پوشانده و روح خود را برای دیدن همه نشان می دهد. تصویر لینفورد با استفاده از لنزهای PUMA به سرعت پخش می شود و از آن زمان به بعد شهرت جهانی دارد.

مد آتلتیک
مد آتلتیک

۱۹۹۸

مد آتلتیک

به عنوان اولین مارک ورزشی ، PUMA از طریق همکاری با طراح ستاره جیل ساندر ، ورزش و مد را ادغام می کند. نسخه های سبک زندگی KING و کفش مخصوص دویدن EASY RIDER با همکاری نزدیک راه اندازی شده و به یک کفش ورزشی مد دلخواه تبدیل می شوند. آنها اصالت و اعتبار عملکرد PUMA را با سبک کلاسیک Jil Sander ترکیب می کنند.

در همین حال ، ما در سرنا ویلیامز ثبت نام می کنیم. فقط یک سال بعد ، او برنده اولین مسابقه گرند اسلم خود ، مسابقات آزاد آمریکا است. همکاری PUMA با سرنا به همین جا ختم نمی شود. در سال ۲۰۰۲ ، PUMA و سرنا ویلیامز از “مجموعه تنیس سرنا ویلیامز” رونمایی کردند. در همان سال ، ما با “Catsuit” سخت پوست خود سر و صدا در سراسر جهان ایجاد کردیم ، و او در ویمبلدون برنده شد ، برای اولین بار در حرفه خود به عنوان شماره یک در جهان قرار گرفت.

۱۹۹۹

در سبک قدم بردارید

با استفاده از Mostro ، PUMA یکی از بزرگترین روندهای دهه های گذشته را آغاز کرد.

تلفیق ورزش و سبک زندگی. PUMA Mostro با اتصال دهنده لمسی و زیره سنبلچه ترکیبی از دو کفش است – Sprintspike از ۱۹۶۸ و یک کفش موج سواری از دهه ۸۰٫ نتیجه یک کفش سبک زندگی کاملاً جدید و بی سابقه است که به سرعت توسط آیکون های مد مانند مدونا برداشته می شود. در سال ۲۰۰۲ ، او در کل تور خود یک جفت کفش PUMA Mostro می پوشد و روند جهانی را ایجاد می کند.

۲۰۰۱

سرعت بالا بردن مد

PUMA Speedcat نشان دهنده صلاحیت دیرینه ما در مسابقات اتومبیلرانی است. طراحی آن از سال ۱۹۹۸ آغاز شد ، زمانی که نسخه ضد آتش برای خلبانان فرمول یک ایجاد شد. ظاهر کم اهمیت و ابتکاری و ظریف آن ، که توسط آرم گربه دوخته شده مشخص آن مورد تأکید قرار گرفته است ، Speedcat را به سرعت به ظاهری کلاسیک مد تبدیل می کند.

در انفجار کامل
در انفجار کامل

۲۰۰۲

در انفجار کامل

بازیکنان ما PUMA اعتماد به نفس مشترک ما را نشان می دهند ، چه در سبک بازی آنها باشد و چه با پوشیدن دنده های ابتکاری – و بحث برانگیز – PUMA.

در زمین ، SHUDOH جدید کفش فوتبال CELLERATOR PUMA ، راه اندازی شده است. در جام جهانی کره / ژاپن ، ال Hadji Diouf بازیکن PUMA برای جام جهانی FIFA ™ All Star Team انتخاب می شود و یونگ هوان آه کره ای با بیرون انداختن ایتالیا با یک گل طلایی و حصول اطمینان از رسیدن به مرحله نیمه نهایی ، جهان را تحت تأثیر قرار می دهد برای کشور میزبان

در همان سال ، PUMA با همکاری تیم ملی کامرون جام ملت های آفریقا را با لباس های بدون آستین که قبلا دیده نشده بود ، تکان داد و جام آفریقا ۲۰۰۲ را به یائونده برد.

۲۰۰۴

بازی تیمی

این یک سال است که PUMA با موفقیت و مخالفت در کنار شرکای ما قرار می گیرد.

تیم ملی کامرون کیت های جنجالی و بدون آستین ۲۰۰۲ خود را با دنده حتی یک پارچه PUMA UniQT پیگیری می کند. برای PUMA ، توسعه کیت ها با در نظر گرفتن بازی جوانمردانه اتفاق افتاد. با این حال فیفا با لغو شش امتیاز در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ و تحمیل جریمه ، شیرهای ناپذیر را مجازات می کند. PUMA نشان می دهد که یک بازیکن تیمی واقعی است و تیم کامرون را جانشین خود می کند. اختلافات حقوقی با سازش و کمک مالی مشترک به یک پروژه توسعه فوتبال در کشور اصلی تیم ها به پایان می رسد.

PUMA و Ferrari قرارداد چند ساله ساخت PUMA را به عنوان تامین کننده رسمی اسکودریا فراری ، موفق ترین تیم فرمول یک در همه زمان ها معرفی کردند. همکاری با فراری همچنین به PUMA اجازه می دهد تا کفش ، پوشاک و لوازم جانبی مجاز فراری را برای توزیع جهانی تولید کند و نقاط قوت ما را برای ارائه محصولات سریعتر نیز ترکیب کند.

WORLD CHAMPION ایتالیا
WORLD CHAMPION ایتالیا

۲۰۰۶

WORLD CHAMPION ایتالیا

در جام جهانی فوتبال ، PUMA 12 تیم از ۳۲ تیم را پشتیبانی می کند – بیش از هر تامین کننده دیگر. ایتالیا پس از ضربه پنالتی ۵ بر ۳ فرانسه را شکست داد و برای اولین بار در تاریخ این شرکت ، یک تیم ملی تحت حمایت PUMA قهرمان فوتبال جهان شد.

۲۰۰۸

برای همیشه سریعتر و بیشتر

PUMA ثابت می کند که چالش هایی که باید برای ما اتخاذ شود هنگامی که برای اولین بار با ورود قایق بادبانی Il Mostro به یکی از طولانی ترین و سخت ترین مسابقات قایقرانی در جهان – مسابقه اقیانوس ولوو – راه می رویم. این مسابقه ، معروف به “اورست قایقرانی” ، یک مسافت ۳۷۰۰۰ مایل دریایی (۶۸۵۲۴ کیلومتر) در سراسر ماجراجویی جهان است و یکی از سخت ترین رویدادهای ورزشی جهان است.

در زمین المپیک پکن ، اوسین بولت ، ورزشکار PUMA – سریعترین مرد جهان – رکورد ۱۰۰ متر جهان را در ۹٫۶۹ ثانیه ثبت می کند و در زمان رکورد جهانی ۱۹٫۳۰ ثانیه ، ۲۰۰ متر را با سرعت می گذراند و رکورد مایکل جانسون در سال ۱۹۹۶ را با دو صدم ثانیه شکست می دهد. او سومین مدال طلای خود را بدست آورد زیرا جامائیکا رکورد جهان را در رله ۴ ۱۰۰ ۱۰۰ متر در ۳۷٫۱۰ ثانیه شکست ، ۰٫۳۰ از مارک ایالات متحده آمریکا که ۱۵ سال قبل از آن تعیین شده بود ، برد.

۲۰۰۹

در یک دویدن

یوسین بولت تنها یک سال پس از موفقیت شگفت انگیز خود در المپیک پکن ، با ثبت یک رکورد جدید ، پیش پا افتاده است.

اوسین “لایتنینگ” بولت ورزشکار PUMA رکورد ۱۰۰ متر جهان را با زمان شگفت انگیز ۹٫۵۸ ثانیه در مسابقات جهانی دو و میدانی در برلین می شکند. سابقه ای که حتی ۱۰ سال بعد نیز مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است. وی همچنین رکورد ۲۰۰ متر جهان از سال ۲۰۰۸ را شکست تا در ۱۹٫۱۹ ثانیه قهرمان جهان شود. تیم جامائیکا در تکرار موفقیت خود در سال ۲۰۰۸ ، در رله ۴x100 در جایگاه نخست قرار می گیرد و یوسین یک مدال طلای دیگر و یک عنوان قهرمانی جهان را به کارنامه خود اضافه می کند.

بهتر از هم
بهتر از هم

۲۰۱۰

بهتر از هم

PUMA هفت فدراسیون فوتبال را در جام جهانی FIFA ™ ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی حمایت می کند ، از جمله تیم های آفریقایی غنا ، کامرون ، ساحل عاج و الجزایر ، در کنار ایتالیا ، سوئیس و اروگوئه. ما از اولین کیت فوتبال قاره جهان رونمایی کردیم ، کیت وحدت آفریقا که توسط همه تیم های آفریقایی تحت حمایت PUMA تأیید شده و توسط شرکای ما در نمایش وحدت قاره به عنوان کیت سوم استفاده می شود.

PUMA در سال ۲۰۰۶ در دنیای گلف اثری از خود نشان داد و با پوشیدن لباس ، کفش و لوازم جانبی شیک و آماده برای کار در رده ها قرار گرفت که به گلف بازان از هر سطح کمک می کند از بازی لذت ببرند و با اطمینان و سبک بازی کنند. در سال ۲۰۱۰ ، PUMA به عنوان یک مارک تجاری با خرید Cobra Golf ، مارکی معروف به تجهیزات غنی از فناوری و تغییر بازی ، رشد می کند. COBRA PUMA GOLF با هم ، یک بسته کامل ۳۶۰ محصول گلف نوآورانه و سبک رو به جلو مد را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. از زمان امضای قرارداد با PUMA در سال ۲۰۰۹ ، Rickie Fowler به یکی از برجسته ترین ستاره های بازی تبدیل شده است. ریکی به همراه استعداد و رانندگی بی حد و حصر خود در زمین گلف ، به دلیل سبک جسورانه و نارنجی یکشنبه شناخته می شود و هواداران به دلیل شخصیت اصیل و جذاب او را دوست دارند.

۲۰۱۲

در حال تکامل

PUMA با توجه به ریشه های ما در فوتبال ، قهرمان بوندس لیگای آلمان ، بوروسیا دورتموند ، را به مجموعه فوتبال ما اضافه می کند. BVB در راس آن مربی کاریزماتیک ، یورگن کلوپ ، شریک PUMA و مارکو رویس ، ستاره PUMA ، در اولین فصل همکاری به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا می کند.

۲۰۱۲

اسطوره زنده

در المپیک لندن ، ورزشکاران دوومیدانی با لباس PUMA 19 مدال کسب می کنند که تیم جامائیکا تنها ۱۲ مدال را جمع می کند.

اوسین بولت ، که دومین المپیک پیاپی خود را با سه مدال طلا به پایان می رساند ، با تبدیل شدن به اولین مردی که از عناوین ۱۰۰ و ۲۰۰ متر المپیک دفاع می کند ، وضعیت بلامنازع خود را به عنوان یک افسانه ورزشی به سبک واقعی PUMA ثابت می کند.

۲۰۱۳

از تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۱۳ ، هیئت اداری PUMA SE Bjørn Gulden نروژی را به عنوان مدیرعامل جدید (مدیر عامل) منصوب می کند. این حرفه سابق فوتبال نزدیک به ۲۰ سال تجربه بین المللی گسترده در صنعت لوازم و کفش ورزشی را در PUMA به ارمغان می آورد ، جایی که او سمت های مختلف مدیریتی را در اختیار داشت.

در زمین ، نماد بین المللی ماریو بالوتلی را امضا می کنیم. مهاجم ایتالیایی جدیدترین احساس ورزشی برای پیوستن به خانواده ستاره ها و ورزشکاران PUMA است که شامل Usain Bolt ، Sergio Agüero ، Cesc Fàbregas ، Marco Reus ، Radamel Falcao و Rickie Fowler است.

کلیک های بهتر
کلیک های بهتر

۲۰۱۴

کلیک های بهتر

PUMA و باشگاه فوتبال آرسنال یک همکاری طولانی مدت را که از ۱ ژوئیه ۲۰۱۴ آغاز می شود ، اعلام کردند. ما برای صدور کالاهای مارک دار آرسنال به صورت جهانی ، حق مجوز گسترده ای را به دست آوردیم. این بزرگترین معامله در تاریخ PUMA و آرسنال است.

اما این همه آن چیزی نیست که در زمین اتفاق می افتد. ما قدرتمندترین چکمه فوتبال evoPOWER خود را معرفی می کنیم و در طول جام جهانی برزیل مورد توجه قرار می گیرد.

evoPOWER با الهام از آزادی حرکت ضربات پا برهنه ، از پیشرفته ترین فناوری های PUMA تا به امروز برخوردار است و برای افزایش توانایی طبیعی لگد زدن بازیکن و همچنین قدرت و دقت هنگام ضربه زدن به توپ ، طراحی شده است.

جام جهانی FIFA 2014 در برزیل یک مرحله خارق العاده برای محصولات نوآورانه فوتبال ما به حساب می آید: هر دو هشت پیراهن تیم ملی با نوآوری در لباس PUMA PWR ACTV و همچنین تفسیر رنگارنگ صورتی و آبی PUMA از evoPOWER انقلابی و evoSPEED ما کفش های فوتبال – ترفندهایی – که در ۷۲٪ از کل بازی ها دیده می شود – چشم نواز هستند و بسیاری از عناوین مثبت را ایجاد می کنند.

۲۰۱۵

غواصی غواص

ریحانا سفیر جهانی PUMA در زمینه آموزش زنان می شود و خدمات خود را به عنوان مدیر خلاق PUMA زنان فراهم می کند ، جایی که او به طور مستقیم بر مجموعه محصولات تأثیر می گذارد. سهم وی شامل طراحی و سفارشی سازی سبک های کلاسیک PUMA و ایجاد خطوط تولید جدید است. سبک و کار او ذهنیت و روحیه Forever Faster PUMA را کاملاً پذیرفته و در عین حال پیچ و تاب خودش را نیز اضافه می کند.

۲۰۱۵ یک تیم موفق دیگر را اعلام کرد: فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) و PUMA وارد یک مشارکت جامع جدیدی می شوند که فعالیت ما را تا دهه آینده به عنوان شریک اصلی FIGC نشان می دهد. علاوه بر تأمین کننده رسمی ، PUMA حقوق بازاریابی و همچنین حفظ مجوز Master Master منحصر به فرد را برای مدیریت فعالانه کل نمونه کارها جهانی مجوز دارایی های FIGC تمدید و افزایش داده است.

چشم انداز PUMA همچنین شامل توافق نامه همکاری عینک برای قاب های نوری و عینک آفتابی با Kering Eyewear است که از ژانویه ۲۰۱۶ کاملاً لازم الاجرا است. توافق نامه مجوز با Charmant در همان زمان فسخ می شود.

گل سه گانه
گل سه گانه

۲۰۱۶

گل سه گانه

یوفا یورو ۲۰۱۶ در فرانسه مرحله خوبی برای اثبات اینکه چرا ما یک مارک ورزشی نوآور و مبتنی بر طراحی هستیم اثبات شده است. با حضور حضوری تقریباً ۴۰٪ در تمام مسابقات ، پنج تیم شریک شرکت کننده PUMA با کیت های خود که از فناوری پوشاک ACTV Thermo-R ما برخوردار هستند ، دید خوبی دارند. علاوه بر این ، آنتوان گریزمان فرانسوی پس از اینکه با شش گل بهترین گلزن بود ، توسط “یوفا” به عنوان “بهترین بازیکن مسابقات” انتخاب شد و همه در چکمه های PUMA Tricks دو رنگش شلیک شد.

در مسیر مسابقه ، ما دنده ها را به عنوان جانشین تیم RED BULL RACING فرمول یک تغییر می دهیم و لباس های مسابقه ای ، کفش و لباس تیمی را که از تجربه طولانی ما در اتومبیلرانی ایجاد شده است ، تهیه می کنیم.

به موقع بازی های تابستانی ، PUMA با انجمن دوومیدانی باربادوس (AAB) مشارکت می کند. یوسین بولت دونده جامائیکایی و ورزشکار PUMA یکی از مشهورترین ورزشکاران است. وی در مجموع هشت مدال طلا در سه بازی متوالی المپیک به دست آورد. عملکردهای درخشان تیم جامائیکا ، که در جدول مدال ها دوم شد ، و همچنین عملکرد سایر تیم های PUMA از جمله باهاما ، کوبا ، گرنادا ، جزایر کیمن ، سوئیس و جمهوری دومنیکن ، دید تجاری قوی PUMA را تضمین می کند در طول مسابقه.

۲۰۱۷

۲۰۱۷ یک موفقیت برای PUMA بود – چه در ورزش و چه در تجارت. برای اولین بار در تاریخ شرکت به بیش از چهار میلیارد یورو فروش رسیدیم ، در حالی که تیم ها و ورزشکاران PUMA پیروزی های بزرگ را در سراسر جهان جشن گرفتند.

در فوتبال ، تیم های همکار ما در پایان فصل فوتبال ۲۰۱۶/۱۷ برخی از بزرگترین جام های جهان را بدست آوردند: بوروسیا دورتموند جام DFB آلمان را ربود ، در حالی که آرسنال FC ادعا کرد جام حذفی و Chivas مکزیک عنوان ۲۰۱۷ Liga MX Clausura را کسب کرد.

۲۰۱۸

روشن کردن بازی

آنتوان گریزمان و روملو لوکاکو جام جهانی FIFA 2018 را روشن کردند. گریزمان تیم خود را به پیروزی رساند و دومین عنوان جام جهانی را به فرانسه تحویل داد.

روملو لوکاکو تحت تأثیر هواداران فوتبال در سراسر جهان قرار گرفت و بلژیک را به نیمه نهایی رساند. لوکاکو یکی از برترین مهاجمان جهان است و در این سن کم بالاترین گلزن تیم ملی بلژیک است.

ستاد مرکزی PUMA در هرزوگنوراچ افتتاح پل جدید ۸۵ متری PUMA را با یک مراسم افتتاحیه به یادماندنی با حضور لوتار ماتئوس و مرلین اوتی جشن می گیرند.

دلیل بیشتر برای جشن گرفتن: در اول اکتبر سال ۱۹۴۸ ، مارک PUMA هنگامی که به طور رسمی به عنوان علامت تجاری در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آلمان برای شرکتی که قبلاً به عنوان رودلف داسلر شوفابریک شناخته می شد ، به دنیا آمد ، متولد شد. PUMA هفتادمین سالگرد تأسیس خود را با نمایشگاهی در دفتر مرکزی در Herzogenaurach آلمان جشن می گیرد که مهمترین نقاط عطف و موفقیت های این برند در ۷۰ سال گذشته را برجسته می کند.

بازگشت به هاپ
بازگشت به هاپ

بازگشت به هاپ

پس از تقریباً دو دهه غیبت ، PUMA دوباره دسته بسکتبال را به سبد تجاری خود اضافه می کند. با انتصاب شمایل سرگرمی و فرهنگی شاون کارتر ، معروف به Jay-Z ، به عنوان مدیر خلاق بسکتبال ، PUMA بسکتبال را از دریچه فرهنگی می بیند. مد ، هنر و موسیقی بسکتبال را بالا می برد و به اندازه خود بازی ها برای این ورزش مهم است. اولین شبک basketball بسکتبال PUMA پس از تقریباً ۲۰ سال ، بازی Clyde Court Disrupt است.

PUMA با یک ابر مدل بین المللی آدریانا لیما برای همکاری طولانی مدت همکاری می کند. آدریانا سفیر آموزش زنان با نام تجاری جدید می شود. رژیم تمرینی بی وقفه و سخت ، به ویژه بوکس ، به او کمک می کند تا تعادل سالمی در زندگی داشته باشد. با این کار ، او زنان را در سراسر جهان تشویق می کند.

۲۰۱۹

بزرگترین فروش فوتبال ما

در سال ۲۰۱۹ ، PUMA بزرگترین معامله فوتبالی خود را امضا کرده است: گروه فوتبال شهر در مورد یک همکاری طولانی مدت توافق می کند. PUMA اکنون شریک رسمی FC Manchester City، Melbourne City FC، Girona FC، Club Atlético Torque و Sichuan Jiuniu FC است و تمام تیم های نماینده از جمله فوتبال مردان ، زنان و جوانان را تأمین می کند.

کمی بعد ، PUMA همچنین همکاری رسمی با پپ گواردیولا ، مدیر منچسترسیتی را اعلام کرد. پپ از PUMA چه در داخل زمین و خارج از زمین پشتیبانی می کند ، و همچنین تخصص و دانش فنی خود را به PUMA Football برای توسعه نوآوری در زمینه پوشاک و کفش وام می دهد.

در پایان

در این مقاله سعی کردیم تا نکات کاملی از سرگذشت برند پوما رو برای شما بازگو کنیم .

امیدوارم از مقاله لذت برده باشید.

داستان برند پوما _ تاریخچه برند پوما پوما چگونه تاسیس شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا