مد و پوشاک

چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند

رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند

ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند

سلام خدمت همه دنبال کنندگان مجله اینترنتی پابزی امروز خدمت شما هستیم با مقاله جدید در رابطه با چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند با ترکیب کردن این رنگ‌ها خیالتان از این بابت که همیشه مد روز هستید می تواند راحت باشد در استفاده از این رنگ ها ریسک بسیار کمی وجود دارد و شما همیشه می توانید روی بورس باشید.

در دنیای بی انتهای رنگها گاهی تشخیص اینکه چه رنگی خوب است و چه رنگی بد بسیار دشوار است حالا تصور کنید که در این دنیای بیکران رنگ‌هایی وجود داشته باشد که هیچ وقت از مد نمی‌افتد و با توجه به سلیقه افراد می توان از آنها در کنار یکدیگر استفاده کرد دنیای فشن امروزی بسیار بهتر شده است و انتخاب رنگ در آن کار راحت تری است همراه ما باشید در ادامه تا ترکیب رنگ هایی که از مد نمی افتند را با هم بررسی کنیم.

با توجه به علم رنگ شناسی برخی از ترکیب رنگ ها از سال‌های دور مورد استفاده قرار می‌گرفتند این ترکیب رنگ ها هنوز نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در دنیای مد هنوز جایگاه خود را حفظ کردند و همین دلیل به این رنگ ها رنگ هایی می‌گوییم که هیچ وقت از مد نمی افتند.

رنگ آبی دریایی و زرد - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ آبی دریایی و زرد

ترکیب رنگ آبی دریایی و زرد

آبی دریایی یکی از رنگ‌های خنثی است که تقریباً می‌توانید آن را با تمام رنگ ها همراه کنید البته همراه کردن آن با رنگ زرد می‌تواند یک استایل دلچسب، جذاب و رنگی بسازد که هیچ وقت از مد نمی افتد.

رنگ صورتی و قرمز - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ صورتی و قرمز

ترکیب رنگ صورتی و قرمز

صورتی و قرمز از رنگ های مورد علاقه خانم ها می باشدن رنگ هایی بسیار جذاب هستند که در کنار یکدیگر جذابیتی دو چندان پیدا می‌کند رنگ قرمز رنگ تندی است که در کنار صورتی می‌تواند به سمت ملایم شدن برود این ترکیب رنگ از سالیان بسیار دور در دنیای مد استفاده می‌شود و هنوز هم در دنیای مد تازگی و طراوت دارد.

لاجوردی و فیروزه‌ای - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب لاجوردی و فیروزه‌ای

ترکیب لاجوردی و فیروزه‌ای

ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر یکی از بهترین و جذاب ترین طیف های رنگی برای لباس ها را می سازد جذابیتی که می تواند چندین برابر استایل شما را بهتر کند، از بهترین طیف های آبی برای ترکیب کردن و ساختن استایل هایی که معجزه می کند هر دو از رنگ های شاد و پر انرژی هستند و سال های بسیار زیادی است که در صنعت مد از آنها استفاده می شود.

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله چه مدل کفش هایی از مد نمی افتند نیر دیدن کنید.

 

آبی دریایی با رنگ بژ - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب آبی دریایی با رنگ بژ

ترکیب آبی دریایی با رنگ بژ

یک ترکیب دوست داشتنی و کلاسیک ترکیبی که بخوبی می تواند در فصل های سرد و گرم استفاده شود آبی دریایی رنگ خوبی برای گرم کردن رنگ سردی مانند بژ است این ترکیب رنگی می تواند مناسب قرار های رسمی و غیررسمی باشد پیشنهاد می کنیم حتماً این نوع از استایل را بررسی کنید.

رنگ قرمز و بنفش - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ قرمز و بنفش

ترکیب رنگ قرمز و بنفش

ترکیب بنفش و قرمز در کنار هم یک معجزه در دنیای مد است ترکیبی بسیار جذاب که سال های بسیار زیادی است از آن استفاده می شود ترکیبی که از یک رنگ سلطنتی و یک رنگ با پر جنب و جوش تشکیل شده است این ترکیب رنگ مناسب کسانی است که ریسک پذیر هستند، با استفاده از این دو رنگ در کنار یکدیگر شیک بودن و جذابیت را با هم خواهید داشت.

رنگ نارنجی و صورتی - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ نارنجی و صورتی

ترکیب رنگ نارنجی و صورتی

نارنجی از رنگ هایی است که شاید همه ما به آن علاقه داشته باشیم اما ترکیب کردن نارنجی و صورتی می تواند یک استایل رنگی بسیار جذاب بسازد هر دوی این رنگ ها حس روزهای آفتابی و باغچه های پر از گل و گیاه را ایجاد می کند بهتر است از این ترکیب رنگ در فصل هایی مانند تابستان و بهار استفاده کنید این دو رنگ در کنار یکدیگر جلوی بسیار خیره کننده دارند و می‌تواند نگاه همگان را به سمت شما بکشانند.

خاکستری روشن و رنگ صورتی پاستیلی - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب خاکستری روشن و رنگ صورتی پاستیلی

ترکیب خاکستری روشن و رنگ صورتی پاستیلی

یکی از ترکیب هایی که می‌تواند در طیف خاکستری و بین رنگ‌های خنثی جذابیت بسیار خوبی برای شما بسازد ترکیب همین دو رنگ می باشد رنگ خاکستری روشن به علاوه رنگ صورتی پاستیلی می‌تواند یک ترکیب زیبا برای دورهمی ها باشد.

رنگ مشکی و آبی دریایی - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ مشکی و آبی دریایی

ترکیب رنگ مشکی و آبی دریایی

اگر به دنبال یک ترکیب کلاسیک و جذاب برای محیط های رسمی و محیط‌های دوستانه هستید پیشنهاد میکنیم این دو رنگ را در فهرست انتخاب‌های خود قرار دهید به جای اینکه یک استایل تک رنگ داشته باشید می توانید از این دو رنگ که بسیار به هم نزدیک هستند استفاده کنید رنگ هایی که از مد نمی افتد و جذابیت بسیار بالایی دارند.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله اصول ست کردن لباس رنگ صورتی نیر دیدن کنید.

 

رنگ قرمز و آبی - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ قرمز و آبی

ترکیب رنگ قرمز و آبی

ترکیب قرمز و آبی روشن در کنار یکدیگر یک انتخاب بسیار ریسک پذیر است این دو رنگ در کنار هم می توانند استایل بسیار جذاب برای شما بسازند اگر در انتخاب آنها کمی حساسیت به خرج بدهید می توانید استایلی بسیار جذاب داشته باشید.

ست کردن این دو رنگ اصلی در کنار یکدیگر استایلی بسیار چشمگیر می‌باشد که کمی جسارت لازم دارد راحت ترین و ساده ترین حالت ممکن ترکیب این دو با هم پوشیدن یک شلوار جین مام استایل و کمربند مشکی به همراه کردن یک شومیز قرمز با آن است.

رنگ سبز با سرمه ای - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ سبز با سرمه ای

ترکیب رنگ سبز با سرمه ای

سبز و سرمه‌ای نیز از رنگ هایی هستند که بسیار پرکاربردند البته در بیشتر استایل هایی که از رنگ سبز استفاده می کنند بیشتر رنگ آبی را برای ترکیب می بینیم اما برای اینکه یک رنگ خوب داشته باشید که هیچ وقت قدیمی نمی‌شود و از مد نمی‌افتد بهتر است به سراغ سرمه ای برویم این ترکیب رنگی بسیار زیبا جذاب و رسمی می باشد.

مشکی با سفید - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب مشکی با سفید

ترکیب مشکی با سفید

همانطور که میدانید هر دوی این رنگ ها از رنگ های خنثی هستند و شما می توانید در استایل های مختلف توان از آنها استفاده کنید بی شک یکی از بهترین ترکیب ها در بین رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتند مشکی و سفید است نکته قابل توجه در رابطه با این ترکیب رنگی میزان وسعت رنگ در استایل شماست اگر رنگ سفید غالب استایل شما باشد بیشتر نظرها را به خود جلب می کند پس در انتخاب درست به رنگ سفید و مشکی دقت کنید.

کردن رنگ سبز با قهوه ای - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
همراه کردن رنگ سبز با قهوه ای

همراه کردن رنگ سبز با قهوه ای

شما می توانید رنگ سبز و قهوه‌ای را نیز در کنار یکدیگر انتخاب و استفاده کنید این دو ترکیب در کنار کمی کرم و قرمز می‌تواند یک رنگ کلاسیک بسیار جذاب بسازد بهتر است به میزان هماهنگی شدت تیرگی این دو رنگ با هم دقت کنید.

رنگ سبز با بنفش - چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند
ترکیب رنگ سبز با بنفش

ترکیب رنگ سبز با بنفش

ترکیب این دو رنگ یک ترکیب بسیار جذاب است و سرچشمه اش در دل طبیعت می باشد این دو در کنار یکدیگر هیچ وقت از مد نمی افتند و همیشه جذابیت خود را خواهند داشت ترکیب رنگ بنفش و سبز زیبایی دشت‌های اسطوخودوس فرانسه را خاطرنشان می‌کند همچنین در کشور ما نیز این ترکیب رنگ در بین گلها در دشت ها دیده می شود ترکیب دو رنگ فرعی از چرخه رنگها که می‌تواند تمایل به سردی و گرمی داشته باشد که استایل شما را بسیار خاص و جذاب میکند.

هنگامی که آماده هستید انگشت خود را به برخی از رنگ های غیر خنثی آغشته کنید ، بهترین شرط بندی طولانی مدت همیشه در قسمت خنک تر طیف رنگ است – یعنی سبزها ، آبی ها و بنفش های آبی. قرمز ، بنفش قرمز ، نارنجی و زرد ، بدون توجه به سایه ، هرگز مانند نسخه های خنک کننده آنها بی انتها نخواهد بود.

چه ترکیب رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند – رنگ هایی هیچ وقت از مد نمی افتند

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام … البته خیلی مهمه که شما در چه شهر و کشور و فرهنگی زندگی کنید . بنظرم خیلی بر اساس فرهنگ هست .
    ما خودمون در تولیدی مانتویی که داریم خریدمون از شهرها متفاوته و هر کسی بر اساس فرهنگ شهرشون رنگ هارو انتخاب میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا